پیروزی پرگل ناپولی در نبرد بحران زده های سری A

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیداری معوقه از هفته بیست‌و‌یکم سری A ایتالیا، امشب (چهارشنبه) از ساعت 20:30 به وقت تهران، در ورزشگاه ماپی تیم فوتبال ناپولی میهمان ساسولو بود که این بازی با برتری 6 بر یک ناپلی‌ها خاتمه یافت.

در این بازی اگرچه ساسولو زودتر به گل رسید – در دقیقه 17 توسط اوروش راسیچ – اما در نهایت این ناپولی بود که بی‌رحمانه یکی پس از دیگری توپ‌ها را وارد دروازه تیم میزبان کرد. اولین گل این تیم توسط امیر رحمانی در دقیقه 29 رقم خورد. تنها دو دقیقه بعد ویکتور اوسیمن ناپولی را پیش انداخت. اوسیمن دومین گل خود را در دقیقه 41 زد و در دقیقه 47 موفق به ثبت هت‌تریک شد.

بعد از او نوبت به خویچا کوارتسخلیا رسید تا در دقیقه 51 گلزنی کند اما او نیز به زدن یک گل قناعت نکرد و در دقیقه 75 دومین گلش و ششمین گل ناپولی را زد.

به این ترتیب پرگل‌ترین پیروزی فصل مدافع عنوان قهرمانی سری A رقم خورد و این تیم 40 امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد. این پیروزی پایان بخش چهار بازی بدون گل متوالی ناپولی در تمام رقابت‌ها بود. ساسولو بحران زده با قبول شانزدهمین باختش 20 امتیازی و در رده هجدهم باقی ماند.

در دیگر بازی معوقه باقیمانده از هفته بیست‌و‌یکم سری A، از ساعت 23:15 اینتر صدرنشین میزبان آتالانتا خواهد بود.

در جدول رده‌بندی مسابقات، اینتر با 66 امتیاز از 25 بازی صدرنشین است، یوونتوس با 57 امتیاز از 26 بازی و میلان با 53 امتیاز از  26 بازی رده‌های اول تا سوم را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا