تعداد زیاد بازیکنان تیم، حواشی ایجاد می‌کند/ مدیریت پرسپولیس باید مشکلات را برطرف کند

وحید امیری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد این تیم  برابر ذوب آهن اظهار کرد: خداراشکر که بازی را بردیم. می‌دانستیم بازی سختی داریم، زیرا ذوب آهن با ربیعی در نیم فصل اول نیز ما را در آزادی اذیت کرده بودند. بازیکنان، اما از ابتدای بازی نشان دادند که تیم برتر هستند و به دنبال ۳ امتیاز  هستند. می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم، اما خدا را شکر بازی پرموقعیت بود و ۳ امتیاز از آن ما شد.

بازیکن تیم پرسپولیس در پاسخ به اینکه نقل و انتقالات خوبی سرخ پوشان داشتند و چند بازیکن به جمع آن‌ها اضافه شد، گفت: یکی از بهترین نیم‌فصل‌هایی بود که داشتیم. بازیکنانی خریداری شد که به تیم اعتماد به نفس دادند و نیمکت پر شد. امیدوارم شرایطی رقم بخورد که به بهترین نحو از این بازیکنان استفاده کنیم، زیرا بازیکن زیاد هم اگر نتوانیم مدیریت کنیم حواشی ممکن است ایجاد کند.

او  ادامه داد: خداراشکر تیم ما به آن بلوغ فکری رسیده است که بتواند این موضوعات را هضم کند. من ۲ هفته پیش نیز به هواداران قول دادم که تیم ما بازمی‌گردد و بازیکنان خیلی خوبی داریم، بازیکنانی که از تمام وجود مایه می‌گذارند. در ۲ هفته گذشته ۲ بازی جذاب و ۶ امتیاز مهم را توانستیم کسب کنیم.

امیری اظهار کرد: بازیکن روزی که قرارداد می‌بندد روی آن پول حساب باز می‌کند. ما به نمایندگی از تمامی بازیکنان آمدیم وگرنه تمام بازیکنان این درخواست و خواهش را از مدیریت دارند که دغدغه بازیکنان را کمتر کنند. هواداران چیزی جز پیروزی نمی‌خواهند و باید همه چیز فراهم باشد که بازیکن با خیال راحت وارد زمین شود و تمام وجودش را بگذارد. امیدوارم بیایند صحبت کنند و به بازیکنان دلگرمی بدهند که ما حس کنیم که می‌خواهند تیم با هم یکدل باشد.

او ادامه داد: همه چیز نقل و انتقالات نیست. در این ۷-۸ سال بهترین سال‌های پرسپولیس بوده و نیاز است به بازیکنانی که در این سال‌ها زحمت کشیدند، نهایت احترام را بگذارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا