آمادگی ذهنی و جسمی خود را تا المپیک به صددرصد می‌رسانم

ناهید کیانی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به مراسم تجلیل از بانوان ورزشکار راه‌ یافته به المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۴ با حضور وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: برگزاری چنین مراسمی تاکنون بی سابقه بود و بنده در المپیک گذشته نیز حضور داشتم ولی هرگز چنین نشستی برگزار نشد.

وی افزود: یکی از مزایای بسیار خوبی که اینگونه نشست‌ها دارد این است که بانوان ورزشکار می‌توانند در نشست‌های دوستانه‌ای که پیش از المپیک برگزار می‌شود درخصوص مشکلات و برنامه‌هایشان با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک گفتگو کنند.

بانوی تکواندوکار کشورمان در ادامه خاطرنشان ساخت: بعنوان مثال در جلسه گذشته که برگزار شد بنده درخصوص روانشناس مدنظرم که درحال همکاری با تیم ملی کشتی است صحبت کردم که خوشبختانه در این فاصله کوتاه ۲ هفته‌ای به این موضوع رسیدگی شد و بنده نیز تحت نظر این روانشناس قرار گرفتم.

کیانی ادامه داد: اینگونه رسیدگی‌ها نشان دهنده توجه مسئولین ورزشی به ورزشکاران و نیازهایشان است و درحال حاضر بنده تمام تلاش خود را می‌کنم که با برنامه‌ریزی دقیق آمادگی روانی و جسمی خود را تا المپیک به صددرصد برسانم و تلاش می‌کنم با کسب نتایج مطلوب در المپیک زحماتشان را جبران کنم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا