تصاویری از یک جشن عقد در صدا و سیما با حضور مسئولان رادیو

ویژه برنامه «عروسی خوبان» با برگزاری مراسم رسمی ازدواج زوج جوان با حضور معاون صدا و جمعی از مدیران رادیو در سازمان صدا سیما برگزار شد.  

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، ویژه برنامه «عروسی خوبان» به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور علی بخشی زاده- معاون صدا سازمان صدا و سیما، کلانکی -مدیر مرکز بهداشت صدا و سیما و حجت الاسلام و المسلمین ابوالمعالی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان صدا و سیما، حمیدرضا افتخاری -مدیر شبکه رادیویی صبا، حمید رستمی- مدیر امور ایثارگران سازمان و جمعی از مدیران معاونت صدا برگزار شد.  

این ویژه برنامه در فضای باز جام جم درضلع شرقی ساختمان شیشه ای درمحل یادمان شهدا در حضور خانواده عروس و داماد و همکاران صدا و سیما راهی آنتن شد.

 اجرای موسیقی سنتی زنده با موضوع عشق و زندگی توسط گروه فریاد خاموش به سرپرستی پیام کریمی، اجرای پلی بک ترانه های پاپ و سنتی توسط خوانندگان جوان علی نفری و مصطفی جلالی، نمایش طنز، شعرخوانی طنز با موضوع ازدواج، بیان آداب و رسوم خواص خواستگاری در شهرهای مختلف و اجرای استنداپ کمدی» از بخشهای مختلف و جذاب این برنامه بود.

تصاویری از یک جشن عقد در صدا و سیما با حضور مسئولان رادیو

حجت الاسلام و المسلمین ابوالمعالی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان صدا و سیما در ابتدا برنامه درباره اهمیت ازدواج در زندگی فردی و اجتماعی صحبت کرد و ازدواج آسان و ساده را به مخاطبان توصیه کرد.
حجت السلام والمسلمین ابوالمعالی یادآور شد، نگران هزینه های اقتصادی ازدواج نباشید خداوند برای ازدواج حساب ویژه دارد و از غنای خود می بخشد.  
 دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان صدا و سیما تعهد، سادگی، محبت، عشق و معنویت را عامل پایداری ازدواج جوانان دانست.  
بعد از قرائت خطبه عقد زوج جوان کاشانی  این مراسم با اهدای هدایایی از طرف معاونت صدا، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان صدا و سیما، شبکه رادیویی صبا ادامه یافت.  

 بخشی زاده در حاشیه این مراسم به ضرورت برنامه سازی با موضوع بحران جمعیت اشاره کرد و بیان کرد، ساخت برنامه‌هایی با محوریت خانواده و ازدواج آسان و فرزند آوری در دستور کار تمام شبکه های رادیویی قرار گرفته است.

گفتنی است، ویژه برنامه «عروسی خوبان» به صورت تصویری از سایت رادیو صبا و برنامه کاربردی ایرانصدا پخش شد.  

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا