ژاوی مخالف بازگشت ستاره جنجالی به بارسلونا


کد خبر : 1945634 |
31 خرداد 1402 ساعت 12:29 |
2.6K بازدید |

0
دیدگاه


ژاوی بزرگترین مانع نیمار برای بازگشت به بارسلوناست و به نظر هم نمی رسد ستاره برزیلی فصل بعد برای باشگاه سابقش به میدان برود.

ژاوی مخالف بازگشت ستاره جنجالی به بارسلونا

به گزارش “ورزش سه”، نیمار در سال 2017 بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد. پاریس برای جذب او بند فسخ 222 میلیون یورویی را فعال کرد و گران‌ترین انتقال تاریخ فوتبال رقم خورد. اوضاع برای نیمار در پی اس جی خوب پیش نرفته و او نتوانسته انتظارات را بر آورده کند. 

1889719

در تابستان 2019 نیمار تلاش زیادی برای بازگشت به بارسلونا داشت ولی پی اس جی برای فروش او 300 میلیون یورو طلب کرد تا همه چیز منتفی شود. چهار سال بعد شرایط به گونه ای شده که خود باشگاه تمایل به فروش نیمار دارد چرا که از مصدومیت های متوالی و حواشی زیاد او به ستوه آمده است. تمایل نیمار که هنوز تا 2027 با پی اس جی قرارداد دارد، بازگشت به بارسلوناست ولی طبق ادعای موندودپورتیوو، ژاوی کاملا مخالف این انتقال است. 

1886491

این قضیه با مربی بارسا در میان گذاشته شده و ژاوی بلافاصله پاسخ منفی داده است. هدف اصلی بارسا تقویت خط میانی و جذب یک جانشین خوب به جای سرخیو بوسکتس است و برای خط حمله نیز ویتور روکه جذب خواهد شد.

 ژاوی اخیرا در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت نیمار گفته بود: «نیمار؟ این تعجب‌آور است که نام او مطرح می شود. از نظر تئوری نیمار در برنامه های ما نیست. من او را خیلی دوست دارم، اما اولویت های ما متفاوت است.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا