جزئیات مهم‌ترین خرید بارسا: ۲ساله با تمدید خودکار


کد خبر : 1945753 |
31 خرداد 1402 ساعت 18:44 |
7.2K بازدید |

0
دیدگاه


چند رسانه اسپانیایی اعلام کردند انتقال ایلکای گوندوگان به بارسا قطعی شده و او با امضای قراردادی دو ساله با بند تمدید اتوماتیک به بلوگرانا می‌پیوندد.

جزئیات مهم‌ترین خرید بارسا: 2ساله با تمدید خودکار

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه ساعاتی پیش خبر رسید متئو آلِمانی مدیر ورزشی بارسا برای توافق نهایی با ایلکای گوندوگان راهی مونیخ می‌شود دو رسانه اسپانیایی دیاریو اسپورت و رلوو اعلام کردند توافق بین گوندوگان و بارسا نهایی شده است. این رسانه‌ها جزئیات قرارداد را هم منتشر کردند.

بعد از چند هفته شایعه و گمانه‌زنی و مذاکرات مفصل طرفهای درگیر با کاپیتان آلمانی منچسترسیتی در فصل گذشته مشخص شد که در این مدت آرسنال، باشگاه‌هایی از عربستان سعودی و سیتی (برای تمدید قرارداد) با گوندوگان صحبت کرده‌اند. اما ایلکای در نهایت با بارسا به توافق رسید تا به یکی از مهم‌ترین خریدهای تابستانی این باشگاه تبدیل شود.

1889923

انتقال گوندوگان برای بارسا هزینه‌‌ای نخواهد داشت چرا که قرارداد او با سیتی روز 30 ژوئن به پایان می‌رسد. به این ترتیب دوران هفت ساله حضور این ستاره آلمانی ترک‌تبار در اتحاد به پایان می‌رسد. گوندوگان در سیتی بازوبند کاپیتانی را به بازو می‌بست و در فصل گذشته موفق به فتح سه‌گانه شد.

اسپورت و رلوو می‌گویند بارسلونا از ژانویه گذشته مذاکرات شخصی با گوندوگان را آغاز کرده بود. بر اساس اعلام این دو رسانه اسپانیایی گوندوگان با امضای قراردادی دو ساله به بارسا می‌پیوندد و در این قرارداد بندی وجود دارد که بارسا می‌تواند یک فصل دیگر قرارداد او را به صورت خودکار تمدید کند. 

1886038

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا