نفرات و تیم های برتر مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی رده سنی جوانان مشخص شدند- اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌ ملی جوانان و رده‌های سنی دختران که از روز گذشته (سه‌شنبه 30 خردادماه  1402) به میزبانی شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان آغاز شده بود، امروز (چهارشنبه) نیز پیگیری شد و نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و فرم‎های تالو رده سنی جوانان مشخص شدند. در این مسابقات تمامی استان‌ها و مناطق آزاد سراسر کشور حضور داشتند.
 
48- کیلوگرم
1.غزل ایوبی سنگ سرودی از مازندران
2.زهرا حسینی از کرمانشاه
3.ترانه امینی نژاد از بوشهر و سارینا چشمه سفیدی از تهران (سوم مشترک)
 
52- کیلوگرم
1.ساغر حسین زاده از مازندران
2.روژان فتاحی از کرمانشاه
3.مهدیه هلال فریمان از خراسان رضوی
 
56- کیلوگرم
1.ستایش براتی از کرمانشاه
2.مهستی جوانبخت ازاصفهان
3.ملیکا اشرافی از زنجان و بهناز مرادی از خوزستان (سوم مشترک)
 
60-کیلوگرم
1.نگار کریمی موسوی از سیستان و بلوچستان
2.سیده مهدیس صالحی میر/مازندران
3.نیایش صفری ازگلستان و ساغر فخری ازکرمانشاه (سوم مشترک)
 
نتایج بخش تالو مسابقات رده سنی جوانان به صورت زیر است:
 
چانگ چوان:
1.نرگس شهبازی از تهران الف
2.پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
3.سارا رزاقی از فارس
 
گوئن شو:
1پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
2.ستایش اکبریان از البرز
3.دنیا سادات طاهائی مقدم از تهران ب
 
دائو شو:
1.پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
2.ستایش تک فلاح از البرز
3.فاطمه زهرا عظیمی از خراسان رضوی
 
نن گوئن:
1.زهرا بت شکن از اصفهان
2.هلیا اسدیان از تهران الف
3.حنانه میرزایی زاده از البرز
 
نان چوان:
1.زهرا بت شکن از اصفهان
2.هلیا اسدیان از تهران الف
3.حنانه میرزایی زاده از البرز
 
تای چی چوان:
1.عاطفه غلامی از خراسان رضوی
2.معصومه کهدویی از سیستان و بلوچستان – ستایس اسدی از همدان
3.درسا قاسمی از اصفهان
 
نن دائو:
1.زهرا بت شکن از اصفهان
2.حنانه میرزایی زاده از البرز
3.هلیا اسدیان ازتهران الف
 
جین شو:
1.نرگس شهبازی از تهران الف
2.سارا چراغی از تهران ب
3.دیبا شامی از قشم
 
تایچی جین:
1.معصومه کهدویی از سیستان و بلوچستان
2.عاطفه غلامی از خراسان رضوی
3.ستایش اسدی از همدان
 
تایچی شان:
1.عاطفه غلامی از خراسان رضوی
2.معصومه کهدویی از سیستان و بلوچستان
3.ستایش اسدی از همدان
 
چیانگ شو:
1.نرگس شهبازی از تهران الف
2.سارا چراغی از تهران ب
3.سما مراد طلب از آذربایجان غربی
 
رقابت‌های رده‌های سنی روز جمعه (2 تیرماه) پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا