میزبانی والیبال قهرمانی مردان آسیا از آزادی تهران به دورنالاریوواسی ارومیه رسید؟


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بنا به اعلام رسانه‌های محلی و فدراسیون والیبال، با درخواست‌های متعدد و پیگیری‌های جدی و مستمر استاندار آذربایجان‌غربی و همراهی مسوولان ورزش و والیبال این استان جهت میزبانی از رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در سال ۲۰۲۳، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال پس از بررسی موضوع و مذاکره با مسوولان کنفدراسیون والیبال آسیا( AVC) صبح فردا یکشنبه ۲۱ خردادماه به همراه وحید مرادی نایب رئیس فدراسیون به ارومیه سفر خواهدکرد.

داورزنی در این سفر با استاندار آذربایجان‌غربی و مسوولان ورزش و والیبال این استان جهت بررسی شرایط و امکانات برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در سال ۲۰۲۳ گفتگو خواهد کرد و در صورت نهایی شدن مذاکرات تفاهم‌نامه میزبانی این رقابت‌ها به امضای طرفین خواهد رسید.

بیست و دومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ماه به میزبانی ایران با شرکت ۱۸ تیم برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها پیش از این قرار بود در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود که با پیگیری های جدی و مستمر استاندار آذربایجان‌غربی و رایزنی های مدیرکل ورزش وجوانان استان، به نظر می‌رسد در نهایت به ارومیه، شهر عاشقان والیبال جهان رسیده و قرار است سالن دورنالاریوواسی و دو سالن دیگر شهر ارومیه میزبان این تورنمنت شوند.

ارومیه در چهار ماه اخیر میزبان مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان و مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی بود.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا