کروس بعد از تمدید با رئال: داستان ما تمام نشده!


کد خبر : 1945777 |
31 خرداد 1402 ساعت 20:59 |
904 بازدید |

0
دیدگاه


بعد از اعلام رسمی تمدید قرارداد تونی کروس با رئال مادرید این ستاره آلمانی با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی به تمدید قراردادش واکنش نشان داد.

کروس بعد از تمدید با رئال: داستان ما تمام نشده!

به گزارش “ورزش سه”، امروز بعد از ظهر باشگاه رئال ماردید رسما اعلام کرد که قرارداد ستاره آلمانی‌اش تونی کروس را تا سال 2024 تمدید کرده است.

ستاره آلمانی با وجود داشتن پیشنهاد از تیم‌های عربستانی، تصمیم به تمدید با رئال مادرید گرفت. در روزهای اخیر گزارش‌های رسانه‌ای نشان می‌داد که کروس تصمیم نهایی خود را گرفته و می‌خواهد یک فصل دیگر هم در لوس بلانکوس بازی کند.

تونی کروس چند ساعت بعد از اعلام رسمی تمدید قراردادش به این موضوع واکنش نشان داد. ستاره کهنه‌کار آلمانی با انتشار یک توییت تصویری منتشر کرد که او را با پیراهن رئال مادرید و عدد 2024 نشان می‌داد. کروس در کنار این تصویر از جمله “داستان ما هنوز تمام نشده” استفاده کرد تا نشان دهد دوران پرافتخار حضور او در رئال ادامه خواهد داشت.

1889961

کروس در سال 2014 بایرن مونیخ را ترک کرد و راهی برنابئو شد تا پیراهن رئال را به تن کند. تونی با این پیراهن به همه افتخارات ممکن برای یک فوتبالیست رسیده است و بسیاری از هواداران رئال او را از اسطوره‌های باشگاه‌شان می‌دانند. 
1889962

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا