اسکوچیچ افتتاحیه یورو ۲۰۲۳ را باخت


کد خبر : 1945807 |
31 خرداد 1402 ساعت 23:58 |
6.2K بازدید |

0
دیدگاه


تیم جوانان کرواسی در اولین بازی مرحله گروهی یورو 2023 شکست خورد.

اسکوچیچ افتتاحیه یورو 2023 را باخت

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که مسابقات جام ملت‌های اروپا آغاز شده، تیم کرواسی با هدایت دراگان اسکوچیچ پای به زمین گذاشت و در مقابل اوکراین قرار گرفت که هدایت این تیم برعهده روسلان روتان بود.

این بازی با حملات اوکراین آغاز شد و در دقیقه 19 این تیم توانست گل نخست را به ثمر برساند. الکسی کشچوک روی حرکت انفرادی و ورود به محوطه جریمه موفق شد ضربه نهایی را به قعر دروازه کرواسی بفرستد.

1890008
اولکسی کوشچک ستاره اوکراین بود و یک گل زد و یک گل هم به ثمر رساند.

گل اوکراین زمانی به ثمر رسید که هواداران این تیم به شدت تیمشان را مورد تشویق قرار دادند و در همین لحظات اوکراین توانست دروازه حریف را باز کند.

بعد از این گل، کرواسی از لاک دفاعی خود خارج شد و نمایش هجومی‌تری را نسبت به شروع بازی ارائه کرد. با این حال در دقیقه 28 کشچوک ستاره تکنیکی اوکراین یک بار دیگر دروازه حریف را تهدید کرد که دروازه‌بان کرواسی توپ را مهار کرد.

نیمه دوم با حملات اوکراین آغاز شد. کرواسی تلاش می‌کرد بیشتر پرس کند، اما اوکراین واقعا قدرتمند به نظر می‌رسد و آنها در کنترل توپ و دفع خطر با آرامش به خوبی عمل می‌کنند.

سه دقیقه بعد از شروع نیمه دوم ارسال کشچوک با ضربه سر دانیلو سیکان همراه شد که این توپ تبدیل به گل شد تا کار کرواسی باری بازگشت به بازی سخت‌تر شود.

کرواسی تا پایان بازی چند موقعیت داشت، اما شاگردان اسکوچیچ نتوانستند بازی را تغییر دهند تا یورو 2023 جوانان را با شکست دو گله آغاز کنند.

در بازی دیگر این گروه اسپانیا توانسته رومانی را شکست دهد. شاگردان اسکوچیچ روز شنبه باید به مصاف اسپانیا بروند و در صورت باخت، احتمالا با جام وداع خواهند کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا