دلایل شکست تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان/ زود جشن برد گرفتیم


فرهاد نفرزاده درباره شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان گفت: پس از عملکرد ضعیفی که تیم ملی مقابل ژاپن داشت و نتوانسته بود از تمام توانمندی‌های خود استفاده کند، پیش بینی می‌شد مقابل لهستان به این صورت بازی کند.

نفرزاده ادامه داد: بازی این دو تیم همیشه به دور از جایگاه تیم‌ها در جدول بوده و حساسیت خاص خودش را دارد به همین خاطر کاملاً قابل پیش‌بینی بود که این بازی در پنج ست برگزار شود.

وی اظهار داشت: در ست اول و دوم ایران بازی پایاپایی ارائه داد و اگر با همان شیوه بازی می‌کرد حتی می‌توانست برنده این دیدار باشد. در ست سوم هم ما خوب بازی را شروع کردیم، اما در میانه کار بازی از دستمان خارج شد. در ست چهارم هم لهستان با سرویس‌های خوب دریافت ما را دچار مشکل کرد، با این حال در ست پنجم ما دوباره بازی خوبی ارائه دادیم ولی در نهایت لهستان توانست برنده این دیدار شود.

کارشناس والیبال کشورمان در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی در این بازی نوسان داشت، عنوان کرد: تیم ملی بعد از اینکه مقابل ژاپن نتوانست نمایش خوبی داشته باشد، در این بازی مقتدرانه شروع کرد تا پتانسیل والیبال ایران را نشان دهد، من فکر می‌کنم یکی از دلایلی که تیم دچار نوسان شد این بود که بازیکنان در ذهن خودشان خیلی زود جشن پیروزی گرفتند. ما در ابتدای ست سوم هم جلو بودیم اما فکر می‌کنم غرور باعث شد در ست سوم و چهارم نتیجه دیگری رقم بخورد. بازیکنان فکر می‌کردند چون شروع خوبی داشتند کار تمام شده و لهستان را شکست دادند.

نفر زاده در مورد بازی بعدی ایران مقابل چین خاطرنشان کرد: چین امروز بازی خود را به صربستان واگذار کرده و از نظر روحی و روانی شرایط خوبی نسبت به ما ندارد. به همین خاطر فکر می‌کنم این بازی با پیروزی ایران به پایان برسد البته به شرط اینکه ملی‌پوشان تیم چین را دست کم نگیرند.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا