تعیین اعضای شورای مرکزی انجمن خادمان قرآن کریم  


با برگزاری جلسه کارگروه هنرمندان و پژوهشگران انجمن خادمان قرآن و انتخاب هیات اجرایی، رییس و دبیر این کارگروه‌های تخصصی، اعضای شورای مرکزی انجمن خادمان قرآن کریم تعیین شد.

به گزارش ایسنا، با توجه به اینکه در جلسه اول کارگروه تخصصی هنرمندان و پژوهشگران انجمن خادمان قرآن کریم اعضا به حد نصاب نرسیدند؛ جلسه دیگری در روز سه‌شنبه (۳۰خردادماه) به صورت جداگانه در نوبت‌های صبح و بعدازظهر و با دعوت اعضای این دو کارگروه در سالن جلسات معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در هریک از این جلسات پس از استماع مطالب کاندیدها، فرآیند رای با حضور حاضرین (حضوری و برخط) اعضای هیات اجرایی کارگروه‌های مذکور انتخاب و در ادامه جلسه نیز با حضور هیات اجرایی، رییس و دبیر این کارگروه‌ها نیز تعیین شدند.

بدین ترتیب با انتخاب هیات اجرایی کارگروه‌های پژوهشگران و هنرمندان و هم چنین انتخاب رییس و هیات اجرایی کارگروه‌های فوق، عملا اعضای شورای مرکزی انجمن خادمان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران تعیین شدند.

با توجه به مفاد اساسنامه در این ترکیب نیز رییس شورای توسعه فرهنگ قرآنی هم حضور دارد که ظرف ماه آینده با حضور در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به عنوان رییس این شورا می‌باشد، دبیرکل انجمن خادمان قرآن کریم را انتخاب خواهند کرد.

اعضای شرکت کننده در مجمع تخصصی هنرمندان ترکیبی از هنرمندان سینمایی و خوشنویس قرآن کریم از جمله آقایان عباس صالح مدرسه‌ای، عبدالحمید قدیریان، امیر عباس قلیچ‌لو، احمد عبدالرضایی، حسین آیات، سید کمال حاج سید جوادی، سلیمان سعید آبادی، محمدرضا افشاری، مجید سعید کافی و اعضای شرکت کننده در مجمع تخصصی پژوهشگران حجت‌الاسلام بی آزار شیرازی، حجت‌الاسلام مسعودی، حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی، حجت‌الاسلام ایازی، حجت‌الاسلام طباطبایی، کمال‌الدین غراب، حمیدرضا مستفید، عبدالهادی فقهی‌زاده بودند.

همچنین سید علی سرابی به عنوان مهمان ویژه و محمدحسین فریدونی و جمالی ناظرین شورای توسعه فرهنگ قرآنی و محمدرضا پورمعین دبیر موقت انجمن و مشاور عالی معاون قرآن و عترت حضور داشتند.

هیات اجرایی گروه هنرمندان:
۱.محمد رضا افشاری (رییس هیات اجرایی)
۲.عباس صالح مدرسه‌ای (دبیر هیات اجرایی)
۳.عبدالحمید قدیریان 
۴.امیرعباس قلیچ‌لو
۵.ابوالفضل خزایی
۶.احمد عبدالرضایی

هیات اجرایی گروه پژوهشگران:
۱.حجت الاسلام بی آزار شیرازی (رییس هیات اجرایی)
۲.حمیدرضا مستفید (دبیر هیات اجرایی)
۳.حجت الاسلام ایازی
۴.حجت الاسلام رضایی
۵.کمال الدین غراب.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا