ارائه آموزش‌های مهارتی در طرح اوقات فراغت به دانش‌آموزان مددجو


مدیرکل هماهنگی و ارتباطات فرهنگی کمیته امداد گفت: طرح اوقات فراغت تابستانه دانش‌آموزان تحت حمایت از ۳۱ خردادماه آغاز شده و تا ۱۵ شهریورماه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا حسین رجبی با اعلام این خبر اظهارکرد: مراسم افتتاحیه برنامه‌های اوقات فراغت تابستانه دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد، روز گذشته برگزار شد.

وی با بیان اینکه بیش از ۷۳۰ هزار دانش‌آموز نیازمند در سراسر کشور تحت حمایت کمیته امداد هستند، اظهار کرد: جامعه هدف برنامه‌های اوقات فراغت تابستانه کمیته امداد همه دانش‌آموزان مددجو هستند.

مدیرکل هماهنگی و ارتباطات فرهنگی کمیته امداد با اشاره به حمایت کمیته امداد از ۶۰ هزار دانش آموز هنرستانی و کاردانش در کشور خاطرنشان کرد: برای افزایش مهارت این دانش‌آموزان در رشته‌های تخصصی، برنامه ویژه‌ای پیش‌بینی شده است.

رجبی تاکید کرد: در طرح اوقات فراغت تابستانه دانش‌آموزان، آموزش مهارت‌های فنی و صنایع دستی همچون فرشبافی، میناکاری و … برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه توجه به بازی‌های رایانه‌ای در برنامه‌های تابستانه دانش‌آموزان دیده شده است، گفت: آموزش هنرهایی همچون سرود، نقاشی، تئاتر و دیگر زمینه‌های هنری در طرح غنی‌سازی اوقات فراغت در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مدیرکل هماهنگی و ارتباطات فرهنگی کمیته امداد با بیان اینکه طرح تابستان اوقات فراغت دانش آموزان تا ۱۵ شهریور ادامه دارد، اظهارکرد: ۱۰۰۰ کانون خیریه فرهنگی، ۱۲۳ کانون و ۲۰ مجتمع فرهنگی آموزشی در سطح کشور مهارت‌های فنی و فرهنگی را به دانش‌آموزان تحت حمایت ارائه می‌دهند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا