راه برای رئال باز شد: اولتیماتوم امیر قطر به امباپه!


کد خبر : 1945969 |
01 تیر 1402 ساعت 20:01 |
10K بازدید |

0
دیدگاه

پرز آماده معامله با شرکای قطری


برخی رسانه‌های فرانسوی مدعی هستند امیر قطر در اولتیماتومی به کیلیان امباپه، به او اعلام کرده در صورتی که همین حالا قراردادش با پی‌اس‌جی را تمدید نکند پیش از شروع پیش‌فصل فروخته خواهد شد.

راه برای رئال باز شد: اولتیماتوم امیر قطر به امباپه!

به گزارش “ورزش سه”، در سه فصل اخیر هر سال تابستان آینده کیلیان امباپه دنیای فوتبال را در تعلیق نگه می‌دارد. اما این بار بازی عوض شده است. برخی رسانه‌ها در فرانسه می‌گویند امیر قطر، مالک حقیقی پاری سن ژرمن، عزم خود را جزم کرده و آماده فروش امباپه در تابستان جاری است.

امباپه در روز 12 ژوئن نامه‌ای برای پاری سن ژرمن فرستاد و گفت بر اساس بندی از قراردادش که به او اجازه می‌دهد قرارداد را رأس یک فصل تمدید کند از این کار خودداری خواهد کرد. به این ترتیب قرارداد امباپه در تابستان 2024 به پایان رسیده و او یک سال دیگر بازیکن آزاد خواهد بود.

1890255

این اقدام کیلیان امباپه حکم انفجار بمبی در دفتر پاری سن ژرمن را داشت و موج این انفجار تا دوحه، پایتخت قطر، هم رسید. با اینکه مسئولان بلندپایه قطری حتی پیش از آن هم نگران شرایط ستاره بزرگ باشگاه فرانسوی‌شان بودند اما آنها این نامه را خیانتی تمام‌عیار دانستند. امیر قطر اما امسال تصمیم ندارد که مقابل امباپه و خواسته‌هایش زانو بزند.

*امیر قطر راه را برای جدایی امباپه باز کرد؛ رئال خوشحال می‌شود
بر اساس گزارش‌ها دیروز چهارشنبه دیداری مهم بین نمایندگان امباپه و یک هیئت اعزامی از قطر که از سوی امیر قطر به پاریس روانه شده بود برگزار شده است. قطر در این دیدار اولتیماتوم امیر را به وکلای امباپه اطلاع می‌دهد: کیلیان یا پیش از شروع تمرینات تابستانه تصمیمش را عوض کرده و با پی‌اس‌جی تمدید می‌کند و یا پیش از شروع اردوی پیش‌فصل فروخته خواهد شد.

امیر قطر این بار قصد کوتاه آمدن ندارد و مصمم است تصویر پاری سن ژرمن به عنوان باشگاهی که یک بازیکن را فراتر از باشگاه می‌داند تغییر بدهد.

*رئال مادرید آماده برای استفاده از فرصت باد آورده
در قطر ماجرای امباپه را فراتر از اتفاقی ورزشی می‌بینند. مسئولان قطری از این می‌ترسند که این موضوع اعتبار آنها را در دنیای کسب و کار خدشه‌دار کند. امیر قطر حالا حاضر است با فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید، مذاکره کند. جالب اینجا است که پرز با مسئولان بلندپایه قطر آشنایی‌ای دارد که به فوتبال مربوط نمی‌شود. پرز علاوه بر ریاست رئال مادرید مدیر اجرایی ارشد شرکت ACS است، یکی از شرکت‌های ساخت و ساز مشهور که پروژه‌های بزرگی در قطر در دست دارد.

1890256

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا