لیلیان تورام، طارمی را به میلان نزدیک‌تر کرد


کد خبر : 1945976 |
01 تیر 1402 ساعت 21:21 |
3.1K بازدید |

0
دیدگاه


رسانه‌های آلمانی می‌گویند لیلیان تورام به پسرش مارکوس توصیه کرده به جای میلان راهی لایپزیش شود. گفته می‌شود میلان قصد دارد مارکوس تورام یا مهدی طارمی را برای خط حمله خود جذب کند.

لیلیان تورام، طارمی را به میلان نزدیک‌تر کرد

به گزارش “ورزش سه”، از اواسط ماه آوریل جدایی مارکوس تورام از باشگاهش مونشن گلادباخ قطعی شده بود. اما نزدیک به دو ماه بعد هنوز مشخص نیست این مهاجم فرانسوی فصل آینده را در کدام تیم توپ خواهد زد.

با اینکه در روزهای اخیر شبکه اسکای اعلام کرد میلان پیشنهادی رسمی به مارکوس تورام داده و به جذب او نزدیک است اما از پاری سن ژرمن به عنوان رقیب جدی روسونری یاد می‌شد. امروز رسانه‌های آلمانی اعلام کردند پدر این مهاجم فرانسوی، لیلیان تورام، که ستاره سابق فوتبال فرانسه است تمایلی به حضور پسرش در میلان ندارد و به او توصیه کرده در آلمان باقی مانده و راهی باشگاه لایپزیش شود.

1890265

گزارش‌های رسانه‌های نزدیک به میلان حاکی بود روسونری برای خط حمله‌اش دو گزینه مارکوس تورام و مهدی طارمی را در نظر گرفته ولی تنها یکی از آنها را جذب خواهد کرد. نشریه آلمانی کیکر می‌گوید علت مخالفت لیلیان تورام با پیوستن مارکوس به میلان این است که روسونری در پیشنهاد خود اعلام کرده دستمزد سالانه او حدود 5 میلیون یورو خواهد بود.

1887375

پدر مارکوس تورام معتقد است پسرش استحقاق دستمزدی بیشتر از 10 میلیون یورو را دارد. کیکر می‌گوید تنها باشگاهی که در حال حاضر با پرداخت چنین دستمزدی به ستاره فرانسوی موافقت کرده لایپزیش بوده است. لایپزیش که کریستوف انکونکو را از دست داده امیدوار است مارکوس تورام را به عنوان مهاجم اصلی‌اش به خدمت بگیرد. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا