عربستان نه، ستاره آرسنال به ایتالیا می‌رود


کد خبر : 1945995 |
02 تیر 1402 ساعت 00:09 |
4.6K بازدید |

0
دیدگاه


توماس پارتی پس از رد پیشنهادات باشگاه‌های عربستانی با پیوستن به یوونتوس توافق کرده است.

عربستان نه، ستاره آرسنال به ایتالیا می‌رود

به گزارش “ورزش سه”، توماس پارتی با انتقال احتمالی به یوونتوس موافقت کرده و انتظار می‌رود هافبک آرسنال پیشنهادات عربستان سعودی را رد کند.

به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، نزدیکان پارتی تایید می‌کنند این بازیکن بر سر شرایط شخصی با باشگاه ایتالیایی به توافق رسیده است.

یوونتوس 2 سال پیش می‌خواست این ملی پوش غنائی را به خدمت بگیرد اما به دلیل قیمت بالای درخواستی، نتوانست به توافقی دست یابد.

با توجه به اینکه آرسنال مایل است پارتی را در تابستان امسال بفروشد، احتمال انتقال او بیشتر است تا اینکه قراردادش در ژوئن 2024 به پایان برسد. در آن زمان او به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک می‌کند و آرسنال نمی‌تواند با فروشش درآمدی داشته باشد.

1890309

یوونتوس بر این باور است که مبلغی بین 18 تا 20 میلیون یورو (15 تا 17 میلیون پوند) می‌تواند برای جذب بازیکن مورد علاقه مکس آلگری کافی باشد.

آلگری مدتی است که او را به عنوان یک هافبک دفاعی زیر نظر دارد و این بازیکن 30 ساله هم می‌تواند در سیستم‌های مختلف بازی کند.

آلگری معتقد است که پارتی به پل پوگبا اجازه می‌دهد تا کمی جلوتر بازی کند و به این بازیکن فرانسوی اجازه می‌دهد تا با مهاجمان یوونتوس ارتباط برقرار کند.

1890310

اسکای اسپورت گزارش می‌دهد که به پارتی قراردادی 3 ساله با یوونتوس پیشنهاد شده و این هافبک پس از حضور در انگلیس و اسپانیا آماده انتقال به ایتالیا است.

طبق گزارش اسپورت مدیاست، پارتی مشتاق ماندن در اروپاست که انتظار می‌رود پیشنهادات تیم‌های سعودی را رد کند.

کاپیتان غنا در اکتبر 2020 از اتلتیکو مادرید به آرسنال پیوست، جایی که در طی 5 سال 188 بازی برای تیم لالیگایی انجام داده بود.

پارتی 99 بار برای آرسنال بازی کرد طی این مدت او 5 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل ارسال کرده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا