بمب بزرگ الهلال: مذاکرات مثبت با فونسکا


کد خبر : 1946024 |
02 تیر 1402 ساعت 08:13 |
3.6K بازدید |

0
دیدگاه

آبی‌های ریاض سرمربی لیل را شکار می‌کنند


الهلال برای انتخاب سرمربی جدید خود، با پائولو فونسکا مذاکرات مثبتی داشته است.

بمب بزرگ الهلال: مذاکرات مثبت با فونسکا

به گزارش “ورزش سه”، پس از جدایی رامون دیاز از الهلال، مدیریت این باشگاه مذاکرات با گزینه های مختلف را آغاز کرد و حتی پیشنهاداتی به سرمربیان مطرحی چون سرجیو کونسیسائو و ماسیمیلیانو آلگری ارائه کرد که صحبت های طرفین بدون نتیجه بود.

حالا الریاضیة، معتبرترین روزنامه ورزشی عربستان در خبری ویژه از مذاکرات مدیران الهلال با یک گزینه جذاب خبر داده است. پائولو فونسکا که فصل قبل هدایت لیل را برعهده داشت و با این تیم به مقام پنجم لیگ فرانسه دست یافت، هدف سعودی هاست.

الریاضیة نوشت که مدیریت باشگاه الهلال مذاکره با فونسکا را آغاز کرده و طبق اطلاعاتی که منابع موثق در اختیار این روزنامه قرار داده اند، این سرمربی چراغ سبز خود را به تیم عربستانی داده است.

1890357

طبق ادعای این روزنامه، فونسکا موافقت اولیه خود را جهت قبول کردن هدایت الهلال صادر کرده اما از آنجایی که او تا ژوئن 2024 با لیل قرارداد دارد، خواستار صدور رضایت تیم فرانسوی شده است و اکنون درها برای تکمیل قرارداد بین طرفین کاملاً باز است.

الریاضیة همچنین اضافه کرد که النصر، رقیب سنتی الهلال نیز مذاکراتی را با فونسکا داشته است اما خواسته 20 میلیون دلاری این سرمربی و پرداخت مبلغ فسخ قرارداد با لیل باعث شد تا مذاکرات طرفین متوقف شود.

این روزنامه نوشته است که پس از خودداری سرجیو کونسیسائو، ماسیمیلیانو آلگری، مارکو سیلوا و جولن لوپتگی از هدایت الهلال، این تیم عربستانی قصد دارد تا روز یکشنبه، موضوع انتخاب سرمربی خود را نهایی کند.

لازم به ذکر است که فونسکا سابقه هدایت تیم های رم، شاختار دونتسک، براگا و پورتو را نیز در کارنامه دارد و 7 قهرمانی با شاختار در رقابت های مختلف و یک قهرمانی جام حذفی و سوپرجام پرتغال با براگا و پورتو را نیز در کارنامه دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا