جنون در پی‌اس‌جی: ۱۵۰ میلیون یورو برای ستاره ناپولی!


کد خبر : 1946031 |
02 تیر 1402 ساعت 09:53 |
9.2K بازدید |

0
دیدگاه


مدیران پاری‌سن‌ژرمن آماده‌اند تا پیشنهادی 150 میلیون یورویی برای جذب ویکتور اوسیمن، مهاجم ناپولی، ارائه کنند.

جنون در پی‌اس‌جی: 150 میلیون یورو برای ستاره ناپولی!

به گزارش “ورزش سه”، اوسیمن در تابستان 2020 با قراردادی به ارزش 70 میلیون یورو از لیل به ناپولی پیوست و توانست به یکی از بهترین بازیکنان این تیم تبدیل شود. 

او نقش مهمی در قهرمانی ناپولی در رقابت‌های سری آ پس از چندین و چند سال دوری از جام ایفا کرد و موفق شد عنوان آقای گلی این مسابقات را هم از آن خود کند. 

درخشش او باعث شد که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به‌دنبال جذبش باشند؛ اما اورلیو دی لورنتیس، رئیس ناپولی، بارها تأکید کرد که برای امضای قرارداد جدید تا ژوئن 2027 با او به توافق رسیده است. 

با این حال، رئیس این باشگاه این موضوع را نیز مطرح کرد که اگر باشگاهی حاضر به پرداخت بیشتر از 150 میلیون یورو برای اوسیمن باشد، با آن‌ها مذاکره خواهد کرد. مبلغی که شاید دور از انتظار به نظر می‌رسید؛ اما حالا پی‌اس‌جی آماده پرداخت آن است. 

1883374

آلفرو پدولا، کارشناس نقل و انتقالات ایتالیایی، مدعی شده که پاری‌‌سن‌ژرمن آماده است تا پیشنهادی را به ناپولی ارائه کند که با توجه به بندهای پاداش گنجانده‌شده در آن، تا 150 میلیون یورو خواهد رسید. 

این پیشنهاد باعث می‌شود که دو باشگاه لیگ برتری چلسی و منچستریونایتد که با ارائه پیشنهاد 100 میلیون یورویی به‌دنبال جذب اوسیمن بودند، کاملاً از صحنه کنار بروند. 

هرچند، ابتدا باید منتظر برگزاری جلسه بین مدیران ناپولی و مدیر برنامه اوسیمن بود. درصورتی‌که این مهاجم از این باشگاه جدا شود، جاناتان دیوید از لیل، گزینه‌ی اصلی برای جایگزینی او خواهد بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا