وضعیت پیچیده بهترین گلزن لیگ عربستان!


کد خبر : 1946057 |
02 تیر 1402 ساعت 12:17 |
10.1K بازدید |

0
دیدگاه

آینده عمر السومة همچنان نامشخص است


با وجود چندین پیشنهاد از باشگاه‌های مختلف، اما هنوز آینده عمر السومة نامشخص است.

وضعیت پیچیده بهترین گلزن لیگ عربستان!

به گزارش “ورزش سه”، گزارش رسانه‌ها حاکی از جدایی قطعی عمر السومة از الاهلی عربستان است. او فصل قبل به صورت قرضی راهی العربی شد و این تیم برای اولین بار پس از 30 سال، قهرمان امیر کاپ شد. جایی که مهاجم سوری موفق شد 27 بار برای این تیم گلزنی کند.

فهد الجلعودی، خبرنگار عربستانی در گفت‌وگو با شبکه 24 الریاضیة، درباره این بازیکن گفت: زمالک مصر خواستار جذب عمر السومة است. جایی که این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی کشورهای عربی آماده می‌شود.

او گفت: زمالک هنوز پیشنهاد رسمی خود را به الاهلی ارائه نکرده است چرا که منتظر پایان انتخابات مجمع عمومی و اعلام تشکیل هیئت مدیره باشگاه عربستانی است.

وی افزود: عمر السومة اعلام کرد که می‌خواهد یک فصل دیگر در العربی قطر بماند و من فکر می‌کنم که ماندن السومة در الاهلی تقریبا غیرممکن است. اگرچه یک سال از قرارداد او باقی مانده است، اما با توجه به واکنش تعداد زیادی از هواداران این تیم عربستانی و عدم تمایل آنها برای بازگشت مهاجم سوری، جدایی او قطعی است.

این خبرنگار افزود: عمر السومة اکنون 35 ساله است و با تمام احترامی که برای دستاوردهای او و انتخاب به عنوان بهترین گلزن لیگ عربستان قائل هستم، بازگشت به الاهلی و رقابت در فصل جدید برای او سخت است. الاهلی در حال مذاکره با چند بازیکن بزرگ است تا خط حمله خود را تقویت کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا