پیام توخل به بایرن مونیخ: فقط همین مهاجم!


کد خبر : 1946085 |
02 تیر 1402 ساعت 13:55 |
3.4K بازدید |

0
دیدگاه


توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، از مدیران این باشگاه خواسته که نهایت تلاش‌شان را برای جذب هری کین به کار بگیرند.

پیام توخل به بایرن مونیخ: فقط همین مهاجم!

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ همچنان به دنبال پیدا کردن جانشین مناسبی برای روبرت لواندوفسکی است که تابستان گذشته این باشگاه را به مقصد بارسلونا ترک کرد. 

توخل امیدوار است که مدیران این باشگاه بتوانند بازیکنان مدنظرش را برای فصل آینده به خدمت بگیرند تا شرایط سخت و پیچیده‌ای که در فصل 23-2022 رخ داد، بار دیگر برای این تیم تکرار نشود. 

این مربی آلمانی به دنبال بهبود عملکرد خط حمله تیمش است و در نظر دارد که یک مهاجم شماره 9 کامل را جذب کند تا بتواند کار سایر مهاجمانش را هم راحت‌تر کند. 

1887318

سرمربی بایرن به مدیران این باشگاه اعلام کرده که باید تمام تلاش‌شان را برای به خدمت گرفتن هری کین به کار بگیرند، چرا که این مهاجم انگلیسی بهترین گزینه ممکن از نظر او برای حضور در راس خط حمله تیمش است. 

این در حالی است که بایرن پیش از حضور توخل هم شرایط کین را زیر نظر داشت و صحبت‌هایی درباره احتمال ارائه پیشنهاد از سوی این باشگاه به این بازیکن به گوش می‌رسید. آنها از انتشار خبر رد پیشنهادشان توسط او در رسانه‌ها تعجب کرده بودند چون چنین اتفاقی هرگز رخ نداده بود.

این در حالی است که دنیل لوی، مدیر تاتنهام، شرایط سختی را برای فروش کین در نظر گرفته اما مدیران بایرن امیدوار هستند که با توجه به پایان قرارداد این بازیکن با تاتنهام در تابستان آینده، بتوانند برای جذب او با مدیر تاتنهام به توافق برسند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا