مصلحت در تلویزیون، نگهبان شب در رادیو

فیلم‌های سینمایی «مصلحت» و «پیمان the covenant» در برنامه تلویزیونی نقد سینما و فیلم سینمایی «نگهبان شب» درباره رادیویی سینماگرام بررسی و تحلیل می‌شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه، بیست و چهارمین قسمت از برنامه «نقد سینما» که جمعه، ۲ تیر ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود، به نقد و بررسی فیلم‌های سینمایی «مصلحت» و the covenant (پیمان) اختصاص دارد. 

در «میز نقد سینمای ایران» محمد صابری، روزنامه‌نگار سینمایی با حسین دارابی و محمدرضا شفاه که به ترتیب کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مصلحت» هستند گفت‌وگو می‌کند.

مصلحت در تلویزیون، نگهبان شب در رادیو

آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان در «میز نقد سینمای جهان» این هفته به نقد و بررسی فیلمthe covenant (پیمان) به کارگردانی گای ریچی می‌پردازند.

همچنین در میز گفت و گوی ویژه با موضوع سینمای استراتژیک امیررضا مافی میزبان نصرت‌الله تابش است. 

فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری‌، به میزبانی امیررضا مافی و به همت سازمان سینمایی سوره هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما زنده روی آنتن می‌رود.

مصلحت در تلویزیون، نگهبان شب در رادیو

علاوه بر بررسی این دو فیلم سینمایی در قاب تلویزیون،‌ رادیو نمایش نیز در چهارمین قسمت از «سینماگرام» به اکران و سینماداری می‌پردازد.

در این برنامه که جمعه، ۲ تیرماه با اجرای میثم کریمی پخش می‌شود، سجاد نوروزی مدیر پردیس سینمایی آزادی، سعیدخانی و ابراهیم اصغری تهیه کنندگان سینما حضور دارند.

همچنین فیلم «نگهبان شب» آخرین ساخته سیدرضا میرکریمی در این برنامه نقد می‌َشود. در میز خبر «سینماگرام»، زهرا منصوری خبرنگار و کارشناس سینما و در میز نقد آن، حامد یامین‌پور حضور دارند.

مصلحت در تلویزیون، نگهبان شب در رادیو

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا