وزارت ورزش: فدراسیون ووشو مکاتبه ای برای ممنوعیت ورود برخی افراد نداشته است/ در ماجرای همایش اتومبیلرانی سوءمدیریت شد- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وزارت ورزش و جوانان پیرو اتفاقات رخ داده در مجموعه ورزشی آزادی (همایش اتومبیل‌های کلاسیک و درگیری در فدراسیون ووشو) اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

در این اطلاعیه که در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان منتشر شده، آمده است:

«علی‌رغم مکاتبات و موافقت‌های لازم در برگزاری همایش خودروهای کلاسیک، سوءمدیریت عوامل برگزاری و پذیرش بیش از ظرفیت مراجعان، موجب سوءاستفاده برخی از افراد فرصت‌طلب حاضر در همایش شد و اتفاقاتی مغایر با شرع و قانون را به دنبال داشت.

بلافاصله پس از پایان مراسم، حسب دستور وزیر محترم ورزش و جوانان، بررسی کارشناسی موضوع پیرامون قصور احتمالی افراد دخیل در برنامه در دستور کار حراست این وزارتخانه و مراجع ذیصلاح قرار گرفته است که نتیجه نهایی آن در روزهای آینده اعلام می‌شود.

بدون تردید حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و رعایت اصول اخلاقی بر تمامی موضوعات و فعالیت‌های ورزشی ارجحیت دارد و با هنجارشکنان برخوردهای مقتضی صورت خواهد پذیرفت.

درباره اتفاقات مربوط به فدراسیون ووشو هم به اطلاع می‌رساند که روز پنجشنبه یک تیر ماه 1402 برخی از مراجعان فدراسیون ووشو که فرزندان‌شان از ورزشکاران این رشته هستند، با ورود از درب مجموعه ورزشی آزادی در فدراسیون ووشو حاضر شده‌اند. گویا اختلاف موجود میان این افراد و مسئولان فدراسیون ووشو که دارای سابقه قبلی نیز بوده است، موجب بروز درگیری شد و صحنه‌های ناخوشایندی را رقم زد.

حضور این افراد در مجموعه در شرایطی بود که فدراسیون ووشو در هیچ‌کدام از مکاتبات خود با مدیریت و حراست مجموعه ورزشی آزادی، خواستار ممنوعیت ورود این افراد به مجموعه نشده بود.

پس از این اتفاق بلافاصله با حضور عوامل حراست مجموعه و مأموران پلیس 110 موضوع صورت‌جلسه شد تا بررسی تخصصی توسط حراست وزارت ورزش و جوانان صورت پذیرد.

در پایان خدمت علاقه‌مندان به ورزش اعلام می‌شود که پس از اتمام بررسی‌ها و روشن شدن موضوع، برخورد قضایی و انضباطی با عاملان و مقصران این اتفاق صورت می‌پذیرد».

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا