بازوبند کاپیتانی دلیل ماندن ستاره باتجربه رئال


کد خبر : 1946123 |
02 تیر 1402 ساعت 17:56 |
5.5K بازدید |

5
دیدگاه


ناچو فرناندز قصد ترک اروپا و بازی در جایی دیگر را داشته اما به خاطر درخواست رئال و همچنین بستن بازوبند کاپیتانی در مادرید ماندگار شده است.

بازوبند کاپیتانی دلیل ماندن ستاره باتجربه رئال

به گزارش “ورزش سه”، ناچو فرناندز یک فصل دیگر در مادرید می‌ماند. او که در سن خیلی کم به رئال پیوسته، قراردادش را تا 30 ژوئن 2024 تمدید کرد و به این ترتیب، در سال آینده او کاپیتان اول مادرید خواهد بود.

البته این مدافع آخر برای ماندن در مادرید دچار تردید زیادی بود و به طور جدی به رفتن از تیم فکر می‌کرد اما در نهایت تصمیم دیگری گرفت. پدر او، چما فرناندز در این رابطه گفت: «خب، نظرش 50-50 بود. خیلی تردید داشت. ناچو همیشه می‌خواهد بازیکن اصلی باشد اما خیلی وقت است که در تیم اصلی رئال بوده. ما می‌دانیم که او بهتر از بقیه که در ظاهر بهتر از او هستند، خودش را آماده مسابقات می‌کند.

1890488

طبیعی است که آدم‌ها دچار تردید شوند و این در هر جایی اتفاق می‌افتد. ما همیشه خیلی صادقانه وضعیت را با مادرید در میان گذاشته‌ایم. وقتی باشگاه از تو می‌خواهد که نروی، تردیدهایت بیش‌تر می‌شود.»

پدر کاپیتان رئال ادامه داد: «ناچو خیلی آماده است و خودش هم این را احساس می‌کند. او از باشگاه خواسته تا بیش‌تر بازی کند تا احساس کند برای باشگاه خیلی مهم‌تر از اینها است… در نهایت کاپیتانی و دیدن عشق باشگاه، خیلی در تمدید قراردادش تاثیر داشت.

او خیلی مصمم بود که در اسپانیا بازی را ادامه ندهد و درباره بازی در اروپا هم تردید داشت. ترجیح می‌داد کل چشم‌اندازش را تغییر دهد و شاید به آمریکا برود. در هر حال، ناچو هر تصمیمی که می‌گرفت، از او حمایت می‌کردیم.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا