شکست سنگین تیم والیبال ایران مقابل آمریکا


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود از هفته دوم رقابت های لیگ ملت های 2023 از ساعت 18 در شهر روتردام هلند مقابل آمریکا قرار گرفت که این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 18 و 25 بر 23 به سود آمریکا خاتمه پیدا کرد.

سید محمد موسوی، محمد ولی‌زاده، محمدطاهر وادی، مرتضی شریفی، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل نژاد و محمدرضا حضرت پور نفرات آغاز کننده این بازی برای تیم ایران بودند. در جریان مسابقه با صلاحدید کادر فنی سایر بازیکنان هم برای لحظاتی در ترکیب تیم ایران قرار گرفتند.

میکا کریستنسن، متئو اندرسون، دیوید اسمیت، تیلور آوریل، آرون راسل، توماس جاسکی و اریک شوجی هم نفرات آغاز کننده بازی برای تیم ملی آمریکا بودند.

تیم ملی والیبال ایران در هفته اول رقابت های لیگ ملت های 2023 توانست چین را شکست داده و نتیجه را به تیم های ملی ژاپن، لهستان و اسلوونی واگذار کرد. در هفته دوم هم شاگردان بهروز عطایی کار را با پیروزی قاطع مقابل آلمان آغاز کردند و در گام دوم نتیجه را به ایتالیا واگذار کردند.

شاگردان بهروز عطایی در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های 2023 فردا از ساعت 18:30 باید به مصاف هلند، میزبان این هفته از مسابقات بروند.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا