توضیح فدراسیون ووشو درباره اطلاعیه وزارت ورزش/ نامه ای که فراموش کرده بودند! + تصویر نامه- اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، وزارت ورزش و جوانان عصر امروز (جمعه – 2 تیر ماه) طی اطلاعیه‎ای درباره اتفاقات رخ داده در مجموعه ورزشی آزادی مشخصاً فدراسیون ووشو توضیحاتی را ارائه کرد که این فدراسیون جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

در اطلاعیه وزارت ورزش عنوان شده است «حضور این افراد در مجموعه در شرایطی بود که فدراسیون ووشو در هیچ‌کدام از مکاتبات خود با مدیریت و حراست مجموعه ورزشی آزادی، خواستار ممنوعیت ورود این افراد به مجموعه نشده بود». فدراسیون ووشو طی نامه‌ای با شماره  644/د/283/ 1401 با عنوان «درخواست ممانعت ورود ده پهلوان» مورخ 1401/5/11 خطاب به رئیس حراست مجموعه ورزشی آزادی صراحتاً خواستار ممانعت از حضور «احسان ده‌پهلوان» باتوجه به صدور رأی کمیته انضباطی و پیگیری قضایی پرونده ایشان جهت پیشگیری از هرگونه مشکل و درگیری پیش‌بینی نشده، شده است که شاید با گذشت زمان از انتشار این نامه این موضوع به فراموشی سپرده شده است.

همچنین لازم به ذکر است در پیگیری‌های فدراسیون ووشو هنوز مشخص نشده است چرا اجازه ورود به افراد غیر برای مراجعت به ساختمان فدراسیون ووشو در روز تعطیل کاری داده شده است.

در انتها فدراسیون ووشو از حضور معاونت محترم بانوان وزارت ورزش و جوانان سرکار خانم دکتر کاظمی‌پور در محل اردوی تیم‌های ملی دختران و همچنین پیگیری‌های آقای دکتر فیروزی معاونت توسعه مدیریت منابع و همچنین آقای شهرابی مدیرکل محترم حراست وزارت ورزش و جوانان تشکر و قدردانی دارد.

 

تصویر نامه مورد ادعای فدراسیون ووشو در زیر آمده است:

فدراسیون ووشو ایران , وزارت ورزش و جوانان ,

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا