سینما چاه نفت نیست! – ایسنا

مراسم رونمایی و اکران فیلم سینمایی – تجربی «مهاجران» با گلایه از تمرکزگرایی سینما در تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی هنروتجربه، شیما پورسهم‌الدین تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مهاجران» ضمن تشکر از گروه هنر و تجربه برای اکران فیلمش گفت: تمام عوامل یک فیلم، آرزو دارند اکران فیلمشان را ببینند. از گروه سینمایی هنر و تجربه تشکر می‌کنم که تلاش کرد تا رویای ما به حقیقت بپیوندد. 

وی ادامه داد: در سینمایی که ستاره پروری و سرمایه‌گذاری‌ها بی رویه شده هر صحبتی که در مورد فیلم انجام دهم افسانه و غیرقابل باور به نظر می‌آید. این فیلم را بی هیچ چیز ساختیم؛ بلکه یک تیم همدل و همراه در کنار هم بودیم.

مسعود احمدی کارگردان «مهاجران» از حاضران و هنرمندان در سالن تشکر کرد و گفت: سپاسگزارم که ما شیرازی‌ها را در تهران تنها نگذاشتید. وزنِ حضور شما به فیلم و عوامل وزن داد. 

احمدی تاکید کرد: تنها یک مساله باعث ناراحتی‌ام می‌شود که چرا هنرمندان شیرازی برای کار به تهران می‌آیند. امیدوارم شرایط به گونه‌ای تغییر کند که هنرمندان برای پیشرفت به تهران نیایند. هنر چاه نفت نیست، می‌تواند در هر شهری شکل بگیرد و به شهر و منطقه‌ای خاص محدود نشود.

سینما چاه نفت نیست!

کارگردان «مهاجران» یادآور شد: امروز مراسم رونمایی فیلم، مصادف شد با سالروز تولد استاد کیارستمی. این مراسم و نخستین رونمایی از فیلم «مهاجران» را به استاد عباس کیارستمی هنرمند بی‌نظیر، تقدیم می‌کنم. 
 
فیلم سینمایی «مهاجران» از ۳۱ خرداد در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شده است. این فیلم، یک فیلم تجربی با زمان ۸۵ دقیقه و فاقد دیالوگ و میان‌نویس است!

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مهاجران، قصه آشنای آدم‌های دیروز و امروز سرزمین من است. برای عده‌ای مهاجرت آسان است و برای عده‌ای سخت.‌

شیما پورسهم‌الدین، مجید یزدان‌شناس، غزال رفیعی، مهرداد سهامی، شیوا بافهم، امین دولت‌خواه، فائزه جباری، علیرضا یقطین، مبینا خیری از جمله بازیگران «مهاجران» هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا