واکنش سرمربی آمریکا به حاشیه بزرگ برای ایران؛ واقعا متاسفم چون از این موضوع بی‌خبر بودم!


تیم ملی والیبال ایران امروز (جمعه، دوم تیر) در هفتمین مسابقه خود در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ در شهر روتردام هلند به مصاف آمریکا رفت و سه بر صفر مغلوب این تیم شد.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در ارزیابی این مسابقه گفت: هر دو تیم والیبال باکیفیتی را به نمایش گذاشتند و مسابقه بسیار نزدیکی بود. سرویس‌های خوب کلید پیروزی آمریکا در این مسابقه بود که از آن بهره بردیم و سیستم تقسیم توپ و پاس ایران را با مشکلاتی رو به رو کردیم و این تفاوت دو تیم در این دیدار بود.

جان اسپرا به مشکلات صدور ویزا برای اعضای تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته سوم لیگ ملت‌ها نیز واکنش نشان داد و گفت: واقعا ناامید و ناراحت هستم. به عنوان مربی این موضوع را که مربی می‌خواهد بهترین بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد، درک می‌کنم.

وی با بیان اینکه مطمئن نیستم که چه کسی در این خصوص تاثیرگذار است و یا کدام بازیکنان و یا اعضای کادرفنی با مشکل مواجه شدند، تصریح کرد: کاملا منطقی و قابل درک است که تیم ملی والیبال ایران می‌خواهد به طور کامل اعضای تیم خود را به همراه داشته باشد. من از این موضوع متاسف هستم. از جزئیات این مشکل بی‌خبر هستم. نمی‌دانم چه کسی مسئول عدم صدور ویزاست.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در مورد ریجکت شدن محمدطاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد و آرمان صالحی افزود: به عنوان یک سرمربی وقتی سه ستاره تیمم ویزا دریافت نکردند، بسیار عصبی و درمانده می‌شوم. این موضوع خیلی پیچیده است و شرایط را درک می‌کنم. شما احساسات را درون زمین می‌توانستید ببینید. از بابت این موضع عذرخواهی می‌کنم.

مردان والیبال ایران ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه روز شنبه، سوم تیرماه، در آخرین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف هلند، میزبان این رقابت‌ها، می‌روند.

۲۵۸ ۲۵۸

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا