دورتموند به دنبال یک انگلیسی دیگر برای جانشینی بلینگام


کد خبر : 1946170 |
02 تیر 1402 ساعت 22:35 |
3.3K بازدید |

0
دیدگاه


روزنامه آلمانی بیلد می‌گوید دورتموند برای پر کردن جای خالی جود بلینگام که راهی رئال مادرید شده به دنبال جذب کانر گالاگر از چلسی است.

دورتموند به دنبال یک انگلیسی دیگر برای جانشینی بلینگام

به گزارش “ورزش سه”، دورتموند در اوایل تابستان ستاره انگلیسی‌اش جود بلینگام را به رئال مادرید فروخت. با اینکه زردپوشان آلمانی می‌دانستند چاره‌ای جز واگذاری بلینگام ندارند و در قبال فروش او به رئال سود مالی قابل توجهی به دست می‌آورند اما پر کردن جای خالی ستاره‌ای مثل بلینگام ساده نخواهد بود.

روزنامه آلمانی بیلد در گزارشی اختصاصی اعلام کرد دورتموند به این منظور یک ستاره جوان انگلیسی دیگر را هدف گرفته است: کانر گالاگر از چلسی.

1890571

کریستین فالک، خبرنگار مشهور این روزنامه، در گزارش خود به نقل از منابع نزدیک به دورتموند گفت که زردپوشان چند ماه است گالاگر را زیر نظر دارند و حالا به یک قدمی جذب او رسیده‌اند.

گالاگر در فصل گذشته لیگ برتر 25 بازی برای چلسی انجام داد اما تنها در 18 بازی از ابتدا به میدان رفت. بیلد می‌گوید آبی‌های لندن برای واگذاری گالاگر از دورتموند خواهان دریافت پیشنهادی 75 میلیون یورویی شده‌اند. ارائه چنین پیشنهادی با توجه به دریافت 103 میلیون یورو از رئال بابت واگذاری بلینگام برای دورتموند دشوار نیست ولی بی‌وی‌بی امیدوار است در ادامه مذاکرات با چانه‌زنی چلسی را به توافقی ارزان‌تر راضی کند. 

1890572

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا