ساعت پخش برنامه‌های شبکه نسیم در تابستان ۱۴۰۲


شبکه نسیم همزمان با فرارسیدن فصل تابستان کنداکتورش را تغییر داد و برنامه‌هایش را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، شبکه نسیم با توجه به درخواست مخاطبان و شروع فصل تابستان ساعت پخش برنامه‌های خود را تغییر می‌دهد.

بدین ترتیب برنامه استعدیابی «بگو بخند» پس از گذراندن دور مقدماتی از این پس و از ششم تیرماه سه‌شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ پخش خواهد شد.

این مسابقه رویکرد استعدادیابی دارد و از نقاط مختلف، شرکت‌کنندگان در این برنامه حضور دارند تا با هم برای خندیدن به رقابت بپردازند.

گروه‌های برتر هم در مسابقه «همآهنگ» با گذراندن مرحله مقدماتی مجوز حضور در برنامه اصلی را دریافت کرده‌اند که در شب‌های تابستان در فضایی استودیوی از شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در این مرحله از برنامه،‌ سیما تیرانداز (بازیگر سینما و تلویزیون و مدرس تئاتر)، بهزاد عبدی (آهنگساز و رهبر ارکستر)، محمدمهدی سیار (شاعر و استاد دانشگاه)، علی لهراسبی (خواننده) و امیریل ارجمند (بازیگر و خواننده به نمایندگی از هیات انتخاب) حضور دارند.

همچنین برنامه «کودک شو» با اجرای پژمان بازغی در حوزه کودک و خانواده چهارشنبه تا جمعه از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

مجموعه نمایشی «از این به بعد» به مناسبت هفته قوه قضاییه تا هفتم تیرماه هر شب ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

همچنین مجموعه طنز «جورچین» پس از اتمام برنامه «از این به بعد» از پنجشنبه، ۸ تیرماه جایگزین این برنامه شده و هر شب ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در برنامه «خوش نمک» هم با شعار خندیدن از دور مقدماتی عبور کرده و در حال رقابت برای شناخت نفر فینالیست هستند. این برنامه سه شنبه تا جمعه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود. همچنین دو برنامه جدا از معرفی فینالیست‌ها به مناسبت عید قربان و غدیر ضبط شده است که با حضور سامان گوران، سیداحمد موسوی و بازیگران برنامه «ویتامین خ» در شب‌های عید روی آنتن خواهد رفت.

دیگر برنامه‌های شبکه نسیم از جمله: «خانه جلال» (روزهای زوج ساعت ۱۸)، «قندون» (روزهای فرد ساعت ۱۸)، «بی سیم» (روزهای زوج ساعت ۱۹)، «ویتامین خ» (روزهای فرد ساعت ۱۹)، «نسیم آوا» (پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۸:۳۰)، «چهار شگفت انگیز» (شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۰)، «چهل تیکه» (شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۳) و «سرنخ» (یکشنبه تا سه شنبه ساعت ۱۲ بامداد) در تابستان از شبکه نسیم پخش خواهند شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا