انگیزه نویر برای بازگشت: کنار زدن تراشتگن!


کد خبر : 1946229 |
03 تیر 1402 ساعت 11:15 |
2.9K بازدید |

0
دیدگاه


مانوئل نویر، دروازه‌بان آلمانی، با انگیزه بسیاری برای بازگشت قدرتمند به میادین روبرو است که یکی از آن‌ها پس گرفتن جایگاهش از تراشتگن است.

انگیزه نویر برای بازگشت: کنار زدن تراشتگن!

به گزارش “ورزش سه”، نویر پس از مصدومیت شدیدی که در دسامبر 2022 به آن دچار شد و محبورش کرد زیر تیغ جراحان برود، حالا در آستانه بازگشت به میادین است. 

با این حال، شاید شرایط فعلی چندان مناسب این بازیکن نباشد. مارک آندره تراشتگن در دیدارهای ملی اخیر که با انتقادات بسیاری علیه تیم ملی آلمان همراه بود هم در دروازه این تیم قرار داشت و نتوانست مانع شکست برابر لهستان یا کلمبیا شود. 

تراشتگن در این مدت در هفت بازی پیراهن شماره یک را بر تن داشت. این چالشی جدی برای نویر در زمان بازگشتش خواهد بود، چرا که دروازه‌بان بارسلونا پیش از این بارها اعلام کرده بود که دوست دارد دروازه‌بان اول تیم ملی کشورش باشد.  

1889740

او چند ماه قبل در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «من در حال حاضر شماره یک تیم ملی آلمان هستم و هدفم این است که در همین جایگاه بمانم.»

نویر حالا با چالشی جذاب روبرو خواهد بود. چالشی که می‌تواند انگیزه بیشتری برای بازگشت زودتر و قدرتمندتر به میادین به او بدهد. او باید خودش را آماده کند تا بتواند بار دیگر جایگاهش را در تیم ملی آلمان پس بگیرد. 

این دروازه‌بان بایرن مونیخ حالا برنامه بلندپروازانه‌ای برای بازگشت به میادین دارد و آماده است تا از شروع پیش فصل به طور کامل در تمامی تمرینات حاضر شود. 

او تمام توانش را به کار خواهد گرفت تا بار دیگر به شماره یک بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان تبدیل شود و این تیم را در یورو 2024 همراهی کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا