تاکید دبیرکل هلال احمر بر برنامه‌ریزی دقیق برای امدادرسانی به زائران اربعین


ایسنا/خوزستان دبیرکل هلال احمر با اشاره به ضرورت امدادرسانی به زائران اربعین گفت: با توجه به شرایط خاص امسال که وارد فصل گرم سال می‌شویم لازم است برنامه‌ها دقیق‌تر مدیریت شود.

یعقوب سلیمانی در سومین نشست اربعین ۱۴۰۲ خوزستان اظهار کرد: با توجه به رسالت هلال احمر، مهم‌ترین عامل برای موفقیت در ماموریت‌ها همدلی است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: خوشبختانه سنوات گذشته هلال احمر استان خوزستان توانسته عملیات امدادرسانی به زائران را به خوبی مدیریت کند اما با توجه به شرایط خاص امسال که وارد فصل گرم سال می‌شویم لازم است برنامه‌ها دقیق‌تر مدیریت شود.

دبیرکل هلال احمر با اشاره به بررسی موارد مطرح شده در نشست گفت: تمام تلاش مجموعه جمعیت هلال احمر بر خدمات‌دهی مطلوب به زائران امام حسین (ع)است.

در ادامه وحید شعبانی مدیرعامل هلال احمر استان خوزستان به ارائه گزارش عملکرد عملیات اربعین سال گذشته پرداخت و ادامه داد: در تمامی نشست‌ها به بسیج امکانات تاکید شده و انتظار است همه بزرگواران این مساله را جدی بگیرند.

مدیرعامل هلال احمر استان خوزستان عنوان کرد: برنامه جامع و کاملی برای انجام عملیات دیده شده و انتظار می‌رود این عملیات به بهترین شکل برگزار شود.

در ادامه این جلسه معاونین امداد و نجات و درمان و توانبخشی به ارائه گزارش پرداختند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا