رای اعتماد قطر به مدیر پی‌اس‌جی: بمان و از نو بساز!


کد خبر : 1946349 |
03 تیر 1402 ساعت 19:49 |
3K بازدید |

0
دیدگاه


با وجود شایعات اخیر درباره جدایی لوئیس کامپوس از پاری سن ژرمن، او پست خود را ترک نکرده بلکه وظیفه دارد پروژه جدید باشگاه را طراحی و پیاده‌سازی کند.

رای اعتماد قطر به مدیر پی‌اس‌جی: بمان و از نو بساز!

به گزارش “ورزش سه”، بادهای تغییر در پاریس وزیدن گرفته است. بعد از جدایی لیونل مسی و در حالی که به نظر می‌رسد در ادامه تابستان ممکن است شاهد جدایی کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن و پیوستنش به رئال مادرید باشیم، پی‌اس‌جی در بحرانی عمیق فرو رفته است.

شواهد حاکی است لوئیس انریکه از فصل آینده روی نیمکت پاری سن ژرمن خواهد نشست. با توجه به تغییرات گسترده این باشگاه نیاز به تغییر و تحولاتی گسترده در ساختار مدیریتی و فوتبالی‌اش دارد. با اینکه بسیاری از هواداران و کارشناسان فرانسوی نقش لوئیس کامپوس را در بحران پی‌اس‌جی پررنگ می‌بینند و حتی برخی او را عامل اصلی این وضعیت نابسامان می‌دانند اما او باشگاه را ترک نخواهد کرد.

1890826

در هفته‌های گذشته گزارش‌های متعددی درباره جدایی لوئیس کامپوس در رسانه‌های فرانسوی منتشر شد. اما نشریه اکیپ در گزارش امروز خود می‌گوید مدیران قطری و ناصر الخلیفی به کامپوس اعتمادی بی‌چون و چرا دارند و نه تنها خواهان اخراج او نیستند بلکه از کامپوس خواسته‌اند معمار پروژه جدید پاری سن ژرمن باشد.

1890827

مشخص نیست کامپوس فصل آینده در حالی که لیونل مسی و به احتمال زیاد کیلیان امباپه را در اختیار نخواهد داشت چطور می‌تواند به خواسته اصلی مالکان قطری یعنی فتح لیگ قهرمانان اروپا جامه عمل بپوشاند؟ 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا