فرهنگ دفاع مقدس دسیسه‌های دشمن را خنثی می‌کند


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت:حضور مستمر و در عین حال مؤثر فعالان حوزه دفاع مقدس در فضای مجازی ضروری به نظر می‌رسد.

به گزارش ایسنا، علی واحد در حاشیه جلسه کمیته فاوای کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل  بیان کرد: جنگ امروز غرب و دشمنان انقلاب اسلامی، جنگ رسانه‌ای و تبلیغی و در حقیقت یک جنگ تمام عیار فرهنگی و نرم است و در این شرایط خاص، حضور مستمر و در عین حال مؤثر فعالان حوزه دفاع مقدس در فضای مجازی ضروری به نظر می‌رسد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل ضمن اشاره به اینکه فرهنگ غنی دفاع مقدس می‌تواند خنثی کننده دسیسه‌های بی شمار فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان علیه انقلاب و نظام باشد، از پخش و نشر فراخوان پنجمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی خبر داد و افزود: این جشنواره در سه بخش دانش آموزی، پیشکسوتان دفاع مقدس و عمومی و با محورهای صوتی و تصویری (نماهنگ و پادکست)، پیام‌های فضای مجازی (توئیت، عکس نوشت، متن، دل نوشته، عکس، استیکر، اینفوگرافیک)، پویانمایی (موشن گرافیک، انیمیشن، کمیک موشن)، سایت‌ها و پیام رسان‌ها و برنامه‌های کاربردی است.

وی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار سی و یکم تیر سال جاری و اختتامیه آن نیز در هفته دفاع مقدس به میزبانی استان مازندران خواهد بود. علاقه مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را از طریق سایت به نشانی www.defafestival.com به دبیرخانه جشنواره ارسال و در خصوص اطلاع بیشتر از نحوه برگزاری آن در پیام رسان‌های داخلی به آدرس @defafestival مراجعه کنند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا