قهرمانی مازندران در رقابت های ووشو قهرمانی کشور رده های سنی- اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌ ملی جوانان و رده‌های سنی دختران که از روز(سه‌شنبه – 30 خرداد) به میزبانی شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان آغاز شده بود با معرفی نفرات و تیم‌های برتر این پیکارها به اتمام رسید.

نتایج کامل این مسابقات که تمامی استان‌ها و مناطق آزاد سراسر کشور در آن حضور داشتند به شرح زیر است:

در رده سنی نوجوانان:
*چانگ چوان
1.زهرا اسدی از خراسان رضوی
2.تارا همافر از بوشهر
3.ترنم بائوج از مازندران

*گوئن شو
1.ترنم بائوج از مازندران
2.مائده تلیکانی از گلستان
3.سارا حاجی مرادی از ایلام

*دائو شو
1.تارا همافر از بوشهر
2.ترنم بائوج از مازندران
3.سارا حاجی مرادی از ایلام

*نن گوئن
1.صبا رامیان از مازندران
2.ثنا چک از قشم
3.ترنم صادقی از سیستان و بلوچستان

*نان چوان
1.صبا رامیان از مازندران
2.ستایش قصری از اصفهان
3.فاطمه یاوری از یزد

*تای چی چوان
1.یاسمن دهقانی از گیلان
2.دینا قاسمی از خراسان رضوی
3.هستی صفری از قشم

*نن دائو
1.صبا رامیان از مازندران
2.روژینا فرید سادات از تهران
3.ستایش قصری از اصفهان

*جین شو
1.زهرا اسدی از خراسان رضوی
2.فاطمه کریمی از کهگیلویه و بویراحمد
3.درسا قصری از کهگیلویه و بویراحمد

*تای چی جین
1.یاسمن دهقانی از گیلان
2.ملیکا آداوودی از سیستان و بلوچستان
3.هستی صفری از قشم

*تای چی شان
1.ملیکا آداوودی از سیستان و بلوچستان
2.هستی صفری از قشم
3.یاسمن دهقانی از گیلان

*چیانگ شو
1.درسا قصری از کهگیلویه و بویر احمد
2.نازنین خدایی از کرمانشاه
3.فاطمه کریمی از کهگیلویه و بویراحمد

در رده سنی نونهالان:
*چانگ چوان
1.باران علی زاده از تهران ب
2.فاطمه اسدی از خراسان رضوی
3.ساره حسنی مقدم از اصفهان

*گئون شو
1.آتاناز قاسمی از سیستان و بلوچستان
2.نیایش تک فلاح از البرز
3.کوثر بنایی از فارس

*دائوشو
1.آنیسا کریمی زاده از البرز
2.هلیا چراغی از تهران
1.عسل مکاریان از کهگیلویه و بویراحمد

*نن گوئن
1.نگار سلیمانی از لرستان
2.ثنا پناهی درچه از اصفهان
3.سارینا نجف پور از آذربایجان شرقی

*نان چوان
1.کیمیا کیوانی از سیستان و بلوچستان
2.نگار سلیمانی از لرستان
3.ثنا پناهی درچه از اصفهان

*تای چی چوان
1.مهسا طالبی از سیستان و بلوچستان
2.ملینا خاکپور از تهران
3.آتنا سلطانی از بوشهر

*نن دائو
1.کیمیا کیوانی از سیستان و بلوچستان
2.شیرین مستجران از هرمزگان
3.آرمیتا داوودی از خوزستان

*جین شو
1.ریحانه هاشمی از خراسان جنوبی
2.یلدا کاظم پور از مازندران
3.فاطمه اسدی از مازندران

*تای چی جین
1.مهسا طالبی از سیستان و بلوچستان
2.ملینا خانپور از تهران
3.آتنا سلطانی از بوشهر

*چیانگ شو
1.ساره حسنی مقدم از اصفهان
2.فاطمه زهرا مرتضوی از تهران ب
3.فاطمه گلشن از کهگیلویه و بویراحمد

پیش‌تر نیز مسابقات بخش رده سنی جوانان برگزار شده بود که نتایج آن به شرح زیر است:
ساندا جوانان:
وزن 48- کیلوگرم
1.غزل ایوبی سنگ سرودی از مازندران
2.زهرا حسینی از کرمانشاه
3.ترانه امینی نژاد از بوشهر و سارینا چشمه سفیدی از تهران (سوم مشترک)

وزن 52- کیلوگرم
1.ساغر حسین زاده از مازندران
2.روژان فتاحی از کرمانشاه
3.مهدیه هلال فریمان از خراسان رضوی

وزن 56- کیلوگرم
1.ستایش براتی از کرمانشاه
2.مهستی جوانبخت ازاصفهان
3.ملیکا اشرافی از زنجان و بهناز مرادی از خوزستان (سوم مشترک)

وزن 60-کیلوگرم
1.نگار کریمی موسوی از سیستان و بلوچستان
2.سیده مهدیس صالحی میر/مازندران
3.نیایش صفری ازگلستان و ساغر فخری ازکرمانشاه (سوم مشترک)

نتایج بخش تالو مسابقات رده سنی جوانان به صورت زیر است:

*چانگ چوان:
1.نرگس شهبازی از تهران الف
2.پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
3.سارا رزاقی از فارس

*گوئن شو:
1پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
2.ستایش اکبریان از البرز
3.دنیا سادات طاهائی مقدم از تهران ب

*دائو شو:
1.پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
2.ستایش تک فلاح از البرز
3.فاطمه زهرا عظیمی از خراسان رضوی

*نن گوئن:
1.زهرا بت شکن از اصفهان
2.هلیا اسدیان از تهران الف
3.حنانه میرزایی زاده از البرز

*نان چوان:
1.زهرا بت شکن از اصفهان
2.هلیا اسدیان از تهران الف
3.حنانه میرزایی زاده از البرز

*تای چی چوان:
1.عاطفه غلامی از خراسان رضوی
2.معصومه کهدویی از سیستان و بلوچستان – ستایس اسدی از همدان
3.درسا قاسمی از اصفهان

*نن دائو:
1.زهرا بت شکن از اصفهان
2.حنانه میرزایی زاده از البرز
3.هلیا اسدیان ازتهران الف

*جین شو:
1.نرگس شهبازی از تهران الف
2.سارا چراغی از تهران ب
3.دیبا شامی از قشم

*تایچی جین:
1.معصومه کهدویی از سیستان و بلوچستان
2.عاطفه غلامی از خراسان رضوی
3.ستایش اسدی از همدان

*تایچی شان:
1.عاطفه غلامی از خراسان رضوی
2.معصومه کهدویی از سیستان و بلوچستان
3.ستایش اسدی از همدان

*چیانگ شو:
1.نرگس شهبازی از تهران الف
2.سارا چراغی از تهران ب
3.سما مراد طلب از آذربایجان غربی

در پایان مسابقات و در مجموع رقابت‌های جوانان و رده‌های سنی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، استان مازندران با 6 طلا، 3 نقره و یک برنز به عنوان نخست دست یافت. استان سیستان و بلوچستان با 5 طلا، 2 نقره و یک برنز در جایگاه دوم ایستاد و استان اصفهان با 4 طلا، 4 نقره و 2 برنز در رده سوم جای گرفت.

در آیین اختتامیه این پیکارها رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، ناطقی نایب رئیس فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران، عباس شیبک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به مراه معاونین و روسای ستادی اداره کل، زهرا ابراهیمی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مریم عسکری دهنو رئیس کمیسیون‌ امور بانوان و فاطمه راشکی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل شهری، شورای اسلامی کلانشهر زاهدان، انصاری‌نیا معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان، فهیمه موسوی معاونت توسعه امور ورزش بانوان اداره کل، نارویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان، نایب رئیس و اعضای هیئت ووشو استان و جمعی از مسئولان، روسای هیئت‌ها، مربیان و داوران و ورزشکاران حضور داشتند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا