اینترمیامی مربی سابق مسی را استخدام می‌کند


کد خبر : 1946528 |
04 تیر 1402 ساعت 15:33 |
47 بازدید |

0
دیدگاه


اینترمیامی نه تنها بازیکنان سابق بارسا بلکه مربی پیشین این تیم را هم به خدمت می‌گیرد تا عملا تبدیل به شعبه این باشگاه در لیگ آمریکا شود.

اینترمیامی مربی سابق مسی را استخدام می‌کند

به گزارش “ورزش سه”، جراردو تاتا مارتینو، مربی سابق بارسا تایید کرد که در حال مذاکره با اینترمیامی است تا جانشین فیل نویل شود. نویل به دلیل کسب نتایج ضعیف از مربیگری این تیم برکنار شده است.

نام اینترمیامی این روزها به شدت بر سر زبان‌ها است چون لیونل مسی و سرخیو بوسکتس، دو ستاره سابق بارسا را به خدمت گرفته و در تلاش است تا با جذب جوردی آلبا، هت تریک کند.

اما این باشگاه به دنبال یک مربی جدید هم هست و مایل است تاتا مارتینو که هم در بارسا و هم در تیم ملی آرژانتین با مسی کار کرده را جذب کند. مارتینو در حاشیه بازی بزرگداشت مکسی رودریگز که مسی در آن هت تریک کرد، با تایید شایعات گفت: «ما در حال گفتگو با اینترمیامی هستیم.»

در هر حال، ورود مسی و مارتینو به اینترمیامی آن قدر سریع نیست که تیم را نجات دهند. اینتر در فصل جاری نتایج بسیار بدی گرفته و این هفته نیز برابر فیلادلفیا یونیون 4 بر یک شکست خورد که هفتمین باخت پیاپی این تیم در MLS بود و به این ترتیب در قعر جدول کنفرانس شرق ایستاد.

1891081

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا