مورینیو می‌تواند ۱۳۰ درصد توانت از تو بازی بگیرد


کد خبر : 1946577 |
04 تیر 1402 ساعت 18:40 |
1.7K بازدید |

0
دیدگاه

آندره‌آ بلوتی:


آندره‌آ بلوتی، مهاجم رم گفت مورینیو یک برنده است و قادر است از بازیکنانش 130 درصد توان‌شان بازی بگیرد.

مورینیو می‌تواند 130 درصد توانت از تو بازی بگیرد

به گزارش “ورزش سه”، آندره‌آ بلوتی تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد به رم پیوست و قراردادی یک ساله امضا کرد که قابلیت تمدید برای دو سال را داشت. حالا این بند فعال شده و مهاجم 29 ساله ایتالیایی تا ژوئن 2025 به رم متعهد شده است.

البته بلوتی در فصل اول حضورش در رم، سال آرامی را گذراند و در 46 مسابقه فقط چهار گل زد که هیچکدام در سری A نبودند. حالا که تامی آبراهام مصدوم شده و مدت زیادی دور از میدان خواهد بود، انتظار می‌رود فصل بعد این مهاجم ایتالیایی فرصت بیشتری برای بازی و گلزنی پیدا کند.

1891148

او در مورد مورینیو گفت: «او درک می‌کند که من برای کمک به تیم چقدر تلاش کرده‌ام. در ورزشگاه المپیکو و در بازی با اینتر، وقتی موقع تعویض من را بغل کرد، کاری کرد که آن را تا ابد یادم می‌ماند.»

بلوتی ادامه داد: «مربی، یک آدم برنده است. کاری می‌کند که اهمیت پیروزی را بفهمی و یادت می‌دهد که همیشه بخواهی برنده باشی، بازی پشت بازی. او موهبت بزرگی دارد، با همه بچه‌ها همذات پنداری می‌کند. وقتی فکر می‌کنی داری صد درصد تلاش می‌کنی، او قادر است از تو 130 درصد بازی بگیرد، قادر است تو را به فراتر از حد و حدودت هل بدهد، آن هم نه یک خرده.»

او درباره تمدید قراردادش هم گفت: «این برای من یک اتفاق سرشار از احساس است، از لحظه اول که پایم را در زمین تمرین رم گذاشتم، به اهمیت این تیم، این مردم، این شهر پی بردم. این تمدید قرارداد مرحله‌ای از سفری است که یک سال پیش شروع شد.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا