مدیران و قضات محاکم تهران از زندان تهران بزرگ بازدید کردند


مدیران و قضات محاکم تهران در راستای اجرای برنامه‌های دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضاییه از زندان تهران بزرگ بازدید کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، در راستای اجرای برنامه‌های دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضاییه، مدیران و قضات مجتمع‌های قضایی تهران به سرپرستی عادل ترازوی‌زر معاون قضایی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در امور حقوقی، از زندان تهران بزرگ بازدید کردند.

در این ملاقات و بازدید پنج ساعته که جمعی از سرپرستان و قضات مجتمع‌های قضایی تهران حضور داشتند، هیئت قضایی طبق برنامه ریزی با استقرار در محل تعیین شده و پذیرش زندانیان مرتبط با محاکم تهران، با بررسی موضوعات و مشکلات مددجویان دستورات و ارشادات لازم را به مراجع ذیربط صادر کردند.

در راستای سیاست‌های تحولی محاکم تهران در مسیر تحول و تعالی، مبنی بر کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به وضعیت قضایی مددجویان، بازدید دوره‌ای از زندان‌های تهران بزرگ، برنامه مدون و برنامه ریزی شده در ستاد و مجتمع‌های قضایی تهران است که به صورت مستمر و زمان‌بندی شده توسط رئیس کل، معاونین قضایی ستادی، سرپرستان و جانشینان مجتمع‌های قضایی و قضات شعب دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهرا بررسی و اعمال مقررات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا