نماینده لاهیجان: دستور خرید برنج کشاورزان صادر شود


نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هنوز برنج از سال گذشته در انبار کشاورزان باقی مانده است و انتظار می‌رود با دستور رئیس جمهور برای خرید برنج اقدام لازم صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، رسول فرخی میکال در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: شعار حضرت آقا در سال جاری مهار تورم و رشد تولید است. آقای رئیسی از تلاش شما در حوزه خارجی تشکر می‌کنم اما هنوز برنج از سال گذشته در انبار کشاورزان موجود است. خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به خرید برنج اقدام لازم انجام شود.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز بزرگترین مشکل روستاهای ساحلی حوزه انتخابیه‌ام به دلیل حریم دریا و تالاب است که مردم برای ساخت و ساز مشکل دارند. از سوی دیگر روستاهای ساحلی با وجود اینکه به عنوان مقصدهای گردشگری تعریف شده‌اند اما هیچ‌گونه زیرساختی در این مناطق فراهم نشده است‌.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در تذکری، خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی شهرستان لاهیجان با وجود اینکه ۱۱ سال پیش به تصویب رسیده اما هنوز منابع طبیعی استان زمین اهدا نکرده است. تعداد ۳۲ روستای گردشگری در حوزه انتخابیه بنده از پل آزادگان می‌گذرد. این پل یکطرفه بوده و ۳۰ سال قبل ساخته شده است و باعث تصادفات و مشکلات بسیار برای گردشگران شده است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا