تولد مالدینی، سوژه جدید دعوای میلانی‌ها


کد خبر : 1946807 |
05 تیر 1402 ساعت 18:02 |
2.1K بازدید |

0
دیدگاه


تنش میان هواداران میلان و جری کاردیناله، مالک باشگاه روز به روز بیشتر می‌شود که آخرین مورد آن در مورد تبریک تولد به پائولو مالدینی بود.

تولد مالدینی، سوژه جدید دعوای میلانی‌ها

به گزارش “ورزش سه”، کاردیناله چند هفته پیش در اقدامی غیرمنتظره مالدینی را برکنار کرد که به سرعت با واکنش منفی هواداران تیم روبرو شد و خیلی‌ها به این اشاره کردند که مالدینی در خرید بازیکنانی مثل مایک مانیان و تئو هرناندز چه نقش کلیدی داشته است.

اوضاع وقتی بدتر شد که گزارش شد، روسونری موافقت کرده تا ساندرو تونالی را در ازای 80 میلیون یورو به نیوکسل بفروشد، قراردادی که به نظر می‌رسد در اخراج مالدینی موثر بوده است.

امروز تولد 55 سالگی مالدینی است و باشگاه هم در توییتر تولد اسطوره میلان را به او تبریک گفت. همین مساله باعث سرریز شدن خشم هواداران شد که این توییت را به محلی برای انتقاد از کاردیناله و همدردی با مدیرفنی سابق باشگاه تبدیل کردند.

1891509

خیلی از هواداران از این می‌ترسند که میلان تبدیل به یک بنگاه درآمدزایی برای مالک آمریکایی خود شود و تیم نتواند جای بازیکنان بزرگی که می‌روند را به درستی پر کند.

پایین توییتی که باشگاه برای تبریک تولد مالدینی منتشر کرده بود، خیلی از هواداران از هشتگ کاردیناله برود استفاده کردند. یک نفر در کنار این هشتگ نوشت: «وقتش است تا با او مثل یک اسطوره رفتار کنید»، دیگری تاکید کرد: «منظورتان همانی است که بهش بی‌احترامی کردید؟» و نفر سوم با هشتگ کاردیناله برود نوشت: «تولدت مبارک آقای میلان. تو باشگاه هستی، نه آن‌هایی که الان داریم!»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا