اولین مشکل گوندوگان: هشتِ بارسا صاحب دارد!


کد خبر : 1946838 |
05 تیر 1402 ساعت 20:15 |
12.2K بازدید |

4
دیدگاه


گوندوگان که سالها پیراهن شماره 8 منچسترسیتی را به تن می‌کرد در بارسا نمی‌تواند این شماره را در اختیار بگیرد و او هنوز برای انتخاب شماره جدیدش تصمیم نگرفته است.

اولین مشکل گوندوگان: هشتِ بارسا صاحب دارد!

به گزارش “ورزش سه”، ایلکای گوندوگان امروز به عنوان خرید تابستانی بارسلونا رسما اعلام شد تا هواداران ستاره آلمانی از فصل آینده او را به پیراهن آبی و اناری رنگ تماشا کنند.

اما اولین مشکل گوندوگان در بارسا خیلی زود مشخص شد. این ستاره آلمانی بعد از سالها به تن کردن شماره 8 منچسترسیتی علاقه خاصی به این شماره پیدا کرده ولی مدیران بارسا به صورت صریح به او گفته‌اند شماره 8 تیم‌شان در اختیار پدری است و ایلکای باید شماره دیگری را انتخاب کند.

1891570

موندو دپورتیوو در گزارشی درباره معمای شماره گوندوگان می‌گوید در حال حاضر این شماره‌ها در باشگاه کاتالان خالی هستند: 2، 3، 5، 12، 14، 16 و 18. بارسلونا به خرید جدیدش اطلاع داده که شماره 8 را فراموش کرده و از بین این شماره‌ها یکی را انتخاب کند.

مشکل گوندوگان این است که هیچکدم از این هفت شماره که بارسا به او پیشنهاد داده شماره‌هایی نیست که او سابقه پوشیدن‌شان را داشته باشد. ستاره آلمانی در منچسترسیتی همیشه با پیراهن هشت به میدان رفت، پیش از آن زمانی که بازیکن دورتموند بود پیراهن شماره 8 و 21 را میپوشید و در اولین تیم حرفه‌ایش بوخوم هم شماره‌های 21 و 22 را در اختیار داشت.

1891571

ایلکای در تیم ملی آلمان هم پیراهن شماره 21 را به تن می‌کند. یعنی او در طول دوران فوتبالی‌اش به جز سه شماره 8 و 21 و 22 شماره دیگری به تن نکرده و بارسا هیچکدام از این شماره‌ها را به او پیشنهاد نداده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا