بمب خبری آلمان: مذاکرات نهایی بایرن با هری کین


کد خبر : 1946854 |
05 تیر 1402 ساعت 21:45 |
10.3K بازدید |

5
دیدگاه


اسکای آلمان اعلام کرد در چند ساعت گذشته دور جدیدی از مذاکرات بین بایرن مونیخ و وکلای هری کین آغاز شده و او بیش از هر زمان دیگری به بایرن نزدیک شده است.

بمب خبری آلمان: مذاکرات نهایی بایرن با هری کین

به گزارش “ورزش سه”، جدایی هری کین از تاتنهام و سرسختی رئیس این باشگاه یکی از خبرهای دائمی پنجره نقل و انتقالاتی تابستان امسال بود.

در شروع تابستان از رئال مادرید، منچستریونایتد و بایرن مونیخ به عنوان سه باشگاهی که خواهان به خدمت گرفتن ستاره انگلیسی بودند نام برده می‌شد. با کنار رفتن رئال از این رقابت به نظر می‌رسید کفه ترازو به نفع بایرن سنگین‌تر شده چرا که رئیس تاتنهام ترجیح می‌دهد هری کین را به تیمی انگلیسی نفروشد. اما گزارش‌هایی از سرسختی دنیل لوی در مذاکرات با بایرن باعث شد انتقال کین به این باشگاه هم با شک و شبهه مواجه شود.

اما دقایقی پیش شبکه اسکای آلمان گزارشی منتشر کرد که از آن به عنوان بمب خبری فوتبال آلمان یاد شده است. اسکای می‌گوید مطلع شده که در ساعت‌های گذشته دور جدیدی از مذاکرات بین بایرن مونیخ و وکلای هری کین آغاز شده که از آن به عنوان مذاکرات نهایی و تعیین‌کننده یاد شده است.

1887320

این شبکه مدعی است از منابع نزدیک به مذاکرات دریافت که کین در یک قدمی بایرنی شدن قرار دارد. اسکای می‌گوید هری کین از طرف وکلایش به مدیران بایرن اطلاع داده که علاقه‌مند به حضور در آلیانز آره‌نا است.

در ادامه گزارش شبکه اسکای مبلغ پیشنهادی بایرن هم اعلام شده است: 100 میلیون یورو مبلغی است که باواریایی‌ها به هری کین پیشنهاد داده‌اند.

1884517

در این گزارش اشاره شده که مدیران برنامه‌های ویکتور اوسیمن هم پیش‌تر از نزدیک شدن هری کین به بایرن مطلع شده بودند چرا که در مذاکرات‌شان با این باشگاه آلمانی دریافتند که بایرن مونیخ دیگر چندان تمایلی برای جذب اوسیمن نشان نمی‌دهد. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا