تلاش شهرداری برای احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران تا پاییز ۱۴۰۲


سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران با حضور در کارگاه پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران از آغاز عملیات اجرایی این پروژه خبر داد.

به گزارش ایسنا، عباس شعبانی در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران، با اشاره به نقش مهم این زیرگذر در روان سازی جریان ترافیک و تسهیل دسترسی‌های محلی خواستار تلاش برای بهره‌برداری از آن تا پایان پاییز سال جاری شد.

وی همچنین با بیان اینکه احداث دال بتنی زیرگذر نیازمند انحراف ترافیک در مسیر بزرگراه شهید چمران است، بر لزوم اتمام این مرحله از اجرای پروژه تا پیش از آغاز فصل بازگشایی مدارس تأکید کرد.

در این بازدید محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، ابوالفضل موسوی پور، جانشین رئیس پلیس راهور، مهدی صداقتی مشاور معاون و مدیر حوزه معاونت فنی و عمرانی، سیدمحمد فیاض مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق، مسعود حق‌لطفی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران، محمدصادق خیرخواه مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی و مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ شهرداری تهران نیز حضور داشتند و در خصوص چگونگی اجرای پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران در محدوده بوستان گفتگو بحث و تبادل نظر شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، بهره‌برداری از پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران علاوه بر تسهیل دسترسی به بوستان گفتگو و خیابان کوی نصر، زمینه ساز کاهش گردش‌های اضافی و روان سازی ترافیک در مسیر بزرگراه شهید چمران خواهد بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا