محسنی اژه‌ای: خدمت و قبول مسئولیت در قوه‌قضاییه، امری پر مشقت است


رئیس قوه قضاییه گفت: بدون تردید خدمت و قبول مسئولیت در قوه قضاییه با توجه به جمیع شرایط و محذوریت‌ها و تنگناهای موجود به لحاظ مالی و امکاناتی و همچنین با عنایت به حجم بالای کار، امری پر مشقت و مرارت است.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به مناسبت هفته قوه قضاییه برای دومین بار طی یکسال اخیر با خانواده مسئولان قضایی دیدار کرد.

رئیس قوه قضاییه در این دیدار به صورت مستوفی و مبسوط وقتی را برای همسران و سایر اعضای خانواده مسئولان قضایی اختصاص داد تا به بیان مطالب و دغدغه‌های خود بپردازند.

رئیس دستگاه قضا پس از استماع سخنان و دغدغه‌های همسران و اعضای خانواده مسئولان قضایی، با اشاره به اهمیت بسیار بالای نقش خانواده در تعالی و پیشرفت‌های معنوی و مادی انسان‌ها، اظهار کرد: خانواده سنگ زیرین و رکن اساسی جامعه است، حفاظت و حراست از این رکن اساسی، مقوله بسیار حائز اهمیتی است.

رئیس عدلیه بیان داشت: اعتقاد ما آن است که شما همسران و اعضای خانواده مسئولان، به همان اندازه که آن‌ها در مسیر خدمت‌رسانی و ایفای مسئولیت و تکلیف، متحمل سختی و رنج می‌شوند، شما نیز متحمل زحمت و مشقت می‌شوید؛ اما بدانید که بواسطه این امر نزد خداوند مأجور هستید.

 محسنی اژه‌ای تصریح کرد: بدون تردید خدمت و قبول مسئولیت در قوه قضاییه با توجه به جمیع شرایط و محذوریت‌ها و تنگناهای موجود به لحاظ مالی و امکاناتی و همچنین با عنایت به حجم بالای کار، امری پر مشقت و مرارت است؛ بر همین اساس باید تاکید کرد که نیروها و مسئولان قضایی، جهادگونه امور را به پیش می‌برند؛ قدر متیقّن در این جهاد، نقش شما همسران نیز بسیار برجسته است.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: به مسئولان قضایی مکرر و مؤکد تاکید و اصرار دارم که علی‌رغم حجم بالای کار و بعضاً پیشبرد برخی امور و رسیدگی به برخی پرونده‌ها و موضوعات بصورت شبانه‌روزی، حتماً اوقاتی را برای خانواده خود اختصاص دهند و در این کار اهتمام داشته باشند.
انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا