وسوسه اسپالتی برای بازگشت زودهنگام به مربیگری


کد خبر : 1946872 |
06 تیر 1402 ساعت 07:28 |
8.2K بازدید |

0
دیدگاه


پیشنهاد وسوسه کننده عربستانی‌ها می تواند لوچانو اسپالتی را برای بازگشت زودهنگام به عرصه مربیگری وسوسه کرده است.

وسوسه اسپالتی برای بازگشت زودهنگام به مربیگری

به گزارش “ورزش سه”، باشگاههای عربستانی با رقم های بسیار نجومی مشغول جذب ستاره های سرشناس دنیای فوتبال هستند. البته تعداد زیادی از ستاره ها در برابر این پیشنهادات مقاومت نشان داده و اعلام کرده اند که بازی در سطح اول فوتبال اروپا را به حضور در خاورمیانه ترجیح می دهند.

لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید یکی از این بازیکنان است که صراحتا اعلام کرده قصد بازی در عربستان حتی با ارقام نجومی را ندارد. سون هیونگ مین، روملو لوکاکو و خیلی های دیگر نیز سیاست لوکیتا را دنبال می کنند. در بین مربیان هم چهره هایی چون استیون جرارد و مکس آلگری پیشنهاد عربستانی ها را رد کرده اند.

به گزارش توتو مرکاتو، لوچانو اسپالتی، سرمربی فصل گذشته ناپولی، از دیگر مربیانی است که در معرض این پیشنهادات وسوسه کننده قرار گرفته است؛ پیشنهاداتی که می تواند او را از تصمیم قبلی‌اش منصرف کند.

سرمربی ناپولی که این تیم را بعد از سال ها انتظار را برای سومین بار قهرمان سری A کرد پیش از پایان فصل اعلام کرد که حداقل به یک سال استراحت نیاز دارد و علی‌رغم مخالفت اولیه مدیران ناپولی به همکاری خود با آنها خاتمه داد.

اما حالا پای پیشنهادات نجومی در میان است؛ پیشنهاداتی که می تواند اسپالتی را از تصمیم اولیه‌اش منصرف کرده و او را راهی عربستان کند. بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی TMW سرمربی سابق ناپولی پیشنهاد 15 تا 20 میلیونی برای کار در عربستان دریافت کرده است که شاید رد کردن آن ممکن نباشد.

1891627

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا