توافق مخفی امباپه با رئال مادرید: انتقال را کش بده!


کد خبر : 1946963 |
06 تیر 1402 ساعت 14:32 |
3.7K بازدید |

0
دیدگاه


کیلیان امباپه با رئال مادرید به یک توافق کلی رسیده‌ است که طبق آن، کاپیتان فرانسه در تابستان 2024 به عنوان بازیکن آزاد به مادرید ملحق شود.

توافق مخفی امباپه با رئال مادرید: انتقال را کش بده!

به گزارش “ورزش سه”، امباپه چندی پیش تاکید کرد بند تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را فعال نمی‌کند و به این ترتیب، تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد شد. پی‌اس‌جی اما دیگر قصد ندارد مطابق میل ستاره‌اش عمل کند و به او فرصت انتخاب داده: یا تمدید کند یا همین تابستان برود؛ که به این ترتیب، در صورت فروش او پول کلانی نصیب پی‌اس‌جی خواهد شد.

اما در مقابل، امباپه چند بار تاکید کرده سال آخر قراردادش را هم در پاریس می‌گذراند و بعد از آن می‌رود. حالا فاش شده که ستاره فرانسوی با رئال مادرید یک توافق پنهانی دارد که سال آینده به عنوان بازیکن آزاد به این تیم بپیوندد.

این توافق با رئال، از همه طرف به سود امباپه است. چون اگر او به عنوان بازیکن آزاد به مادرید برود، دستمزد بهتری خواهد گرفت، ضمن این که اگر یک سال آینده را هم در پاریس بماند، طبق قراردادش 90 میلیون یورو پاداش وفاداری از این باشگاه دریافت خواهد کرد.

1891741

طبق گزارش‌های منتشر شده، هر سه طرف درگیر در این ماجرا یعنی رئال، پی‌اس‌جی و امباپه برنامه زمانبندی خودشان را دارند و آماده‌اند این انتقال را تا جایی که می‌شود، کش دهند.

اگرچه گذر زمان بیشتر از همه به ضرر پاریسی‌ها است، اما آن‌ها قصد ندارند قدم اول را در مذاکره با رئال مادرید بردارند، چون این مساله باعث می‌شود در مذاکرات ضعیف به نظر برسند. گفته می‌شود در صورت فروش امباپه، پاریس بین 180 تا 200 میلیون یورو برای او طلب خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا