آمریکا امروز به خوبی زبان اقتدار نیروی دریایی سپاه را می‌فهمد


فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه عزت کنونی کشور ما ثمره ولایت پذیری و به برکت خون مطهر شهدا است، گفت: امروز آمریکایی ها به خوبی زبان اقتدار نیروی دریای سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز را می فهمند.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران از قرارگاه راهبردی کربلا «پایگاه منتظران شهادت» بازدید  و در سخنانی اظهار کرد: ما رزمندگان سپاه پاسداران، وظیفه ارزشمند سربازی ملت شجاع و مقاوم ایران اسلامی را تا آخرین قطره خون انجام می‌دهیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم استان خوزستان گفت: رزمندگان عزیز خوزستانی در زمان جنگ تحمیلی از ناموس ملت ایران اسلامی در ایران دفاع کردند و در دوران اخیر هم برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و مرزهای اسلام و مسلمین جانانه جنگیدند و به فیض شهادت نائل گردیدند.

وی افزود: امروز آمریکایی ها به خوبی زبان اقتدار نیروی دریای سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز را می فهمند. عزت کنونی کشور ما ثمره ولایت پذیری و به برکت خون مطهر شهداست.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا