کمپ تمرینی یونان؛ آغاز دوباره فعالیت تیم امید/ احتمال حضور شاگردان بسحاق در مسابقات داخل سالن آسیا- اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تشکیل تیم تکواندو امید در دوران مدیریت هادی ساعی یکی از اتفاق‌های خوب  مدیریتی بود که با حضور این تیم در تورنمنت کره‌جنوبی و مسابقات کشورهای اسلامی نیز همراه شد، اما با پایان مسابقات قونیه مجدداً فعالیت‌های تیم امید به تعلیق در آمد. پس از حدود یک سال به نظر می‌رسد قرار است دوباره استارت شروع فعالیت تیم امید کشورمان زده شود و این تیم در صورت مهیا شدن شرایط در کمپ تمرینی یونان شرکت کند.

این کمپ تمرینی از 6 مردادماه با حضور چند کشور دنیا به مدت 10 روز در یونان برگزار خواهد شد و در صورتی که مکاتبات مسئولان فدراسیون به نتیجه برسد، قرار است 8 ملی‌پوش تکواندو ایران با هدایت علی‌محمد بسحاق به عنوان سرمربی و هادی مستعان به عنوان مربی در این کمپ تمرینی حضور داشته باشد.

همچنین طبق صحبت‌های صورت گرفته احتمال حضور تیم امید کشورمان در مسابقات داخل سالن آسیا نیز وجود دارد و در صورت موافقت کمیته فنی تیم امید در ششمین دوره این مسابقات که از 29 آبان ماه تا 3 آذرماه در تایلند برگزار خواهد شد، شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا