اگر مادر امباپه نبود، او الان در رئال بازی می‌کرد


کد خبر : 1947165 |
07 تیر 1402 ساعت 13:47 |
2.7K بازدید |

0
دیدگاه

ایجنت فرلاند مندی:


یووان لی می، ایجنت فرلاند مندی، نقش فائزه العماری در آینده حرفه‌‌ای کیلیان امباپه را زیر سوال برده است.

اگر مادر امباپه نبود، او الان در رئال بازی می‌کرد

به گزارش “ورزش سه”، جدیدترین تحول بزرگ در آینده کیلیان امباپه چند هفته پیش اتفاق افتاد، زمانی که مرد فرانسوی، هدف رئال مادرید، نامه‌ای به پاری سن ژرمن فرستاد و گفت که قصد ندارد قراردادش را پس از سال 2024 تمدید کند.

این باعث شد که قهرمان لیگ فرانسه به او اولتیماتوم بدهد: یا قرارداد جدیدی امضا کند یا تابستان امسال باشگاه را ترک کند.

فائزه العماری به دنبال افتتاح آژانس فوتبال است.

1892064

بزرگترین تأثیر در تصمیم‌گیری امباپه، مادرش یعنی فائزه العماری است که ایجنت او نیز هست. او تمام مذاکرات مربوط به پسرش را انجام می‌دهد، از جمله قرارداد پرسود جدید پاری سن ژرمن که مهاجم سال گذشته امضا کرد و همچنین مذاکراتی را که با مادرید برای انتقال احتمالی انجام داده است.

در روزهای اخیر، مشخص شد که العماری می‌خواهد آژانس خود را راه‌اندازی کند و شایعه شده که اشرف حکیمی، هم‌تیمی و دوست نزدیک امباپه یکی از بازیکنانی است که او می‌خواهد وکالتش را برعهده بگیرد. این خبر اما با استقبال خوبی از سوی دیگر ایجنت‌ها مواجه نشده است.

لی می: “امباپه باید دو سال پیش به مادرید می‌رفت.”

یووان لی می که ایجنت فرلاند مندی، مدافع فرانسوی رئال مادرید است، در برنامه‌ای که از ایستگاه رادیویی RMC فرانسه پخش می‌شود، صحبت کرد.

1892065

او گفت: “مادر امباپه کار یک ایجنت را انجام نمی‌دهد. او توانایی آن را ندارد. واقعیت این است که شما باید کاری را که بلد هستید، انجام دهید. می‌خواستم رستورانی باز کنم، اما آشپزی بلد نیستم، بنابراین انجامش ندادم.”

لی می تا جایی پیش رفت که گفت اگر مادر امباپه نبود، او الان بازیکن رئال مادرید بود: “مراقبت از پسرت یک چیز است و ارائه خدمات به 20، 30 یا 100 بازیکن یک چیز دیگر. ایجنت‌ها افرادی هستند که معاملات را انجام می‌دهند. متقاعد شده‌ام که اگر کیلیان امباپه در زمان مذاکره با رئال مادرید دو سال پیش یک ایجنت داشت، الان در این تیم بود. وقتی عادات یا آداب و رسوم درستی ندارید، یا وقتی با مدیر یک باشگاه تاریخی طوری صحبت می‌کنید که انگار کسی است که مدت‌هاست او را می‌شناسید، ممکن است کارساز نباشد. نمی‌داند چگونه شرایط را مدیریت کند تا به آن نقطه برسد. او هنوز در پاریس است و بدیهی است که از حضور در آنجا خوشحال نیست.”

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا