پایان نافرجام یک آدم ربایی در عباس آباد


ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از رهایی گروگان ۲۰ ساله ای از چنگال آدم ربایان در شهرستان عباس آباد خبر داد و گفت: آدم ربایان به دلیل اختلافات مالی با پدر این نوجوان او را ربوده و به مکانی نامعلوم متواری شده بودند

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار” حسن مفخمی شهرستانی” در تشریح جزئیات این خبر، بیان کرد: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی دریکی از خیابان های شهرستان عباس آباد، بلافاصله ماموران انتظامی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی مشخص شد ۵ نفر با صورت های پوشیده، نوجوان۲۰ ساله را با تهدید سلاح سوار یک دستگاه خودروی پژو پارس کرده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه در بررسی های اولیه ماموران، حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی با پدر این نوجوان او را ربوده و به مکانی نامعلوم متواری شدند، تصریح کرد: در این راستا تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری ربوده شده و دستگیری عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار کرد: سرانجام با تلاش مستمر پلیس و تحقیقات و بررسی های صورت گرفته درکمتر از ۴۸ ساعت، محل اسارت این گروگان شناسایی و جوان ربوده شده آزاد و عاملان اصلی این گروگانگیری طی یک عملیات غافلگیرانه، قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند.

سردار مفخمی در پایان با اشاره به اینکه گروگان صحیح و سالم تحویل خانواده شد، از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا