چراغ سبز به PSG: بازیکن بخر، نگران هم نباش!


کد خبر : 1947334 |
08 تیر 1402 ساعت 12:40 |
3K بازدید |

0
دیدگاه

با وجود ضرر 369 میلیونی


در فرانسه به صورتحساب های مالی پی اس جی با وجود ضرر 369 میلیون یورویی چراغ سبز نشان دادند و پاریسی ها مشکلی از لحاظ فرپلی مالی نخواهند داشت.

چراغ سبز به PSG: بازیکن بخر، نگران هم نباش!

به گزارش “ورزش سه”، نهاد مسئول نظارت بر حساب های مالی باشگاه های لیگ یک فرانسه، اعلام کرد که پی اس جی به همراه نانت، موناکو و المپیک مارسی بدون مشکل بررسی سالانه را پشت سر گذاشته اند و مشکل فرپلی مالی ندارند.

1885395

در طول سال مالی گذشته، پی اس جی 369 میلیون یورو کسری انباشته داشت، رکوردی در تاریخ باشگاه که البته هیچ عواقبی در فرانسه به همراه نداشت. این نهاد به همه باشگاه ها اعلام کرده که با افزایش سرمایه باید پرداخت بدهی هایشان را تضمین کنند. پاری سن ژرمن به لطف سرمایه گذاری قطر، تنها باید مکانیسم افزایش سرمایه را فعال کند.صندوق سرمایه گذاری این باشگاه یعنی سرمایه گذاری ورزشی قطر، بودجه نامحدودی برای سرمایه گذاری دارد.

1892356

جدایی مسی و راموس به معنای تسکین برای باشگاهی است که صورتحساب دستمزد آن به 729 میلیون رسید (رقمی تاریخی در فوتبال اروپا). اینکه به پی اس جی چراغ سبز نشان داده شده، به این معنی است که آنها مجبور به فروش امباپه نیستند، علی‌رغم این واقعیت که قرارداد او ممکن است در رابطه با فرپلی مالی یوفا برای باشگاه مشکل ایجاد کند.

طبق مقررات جدید بالاترین ارگان فوتبال اروپا، این وزنه تعادل در برابر سرمایه‌گذاری‌های بی رویه از فصل بعد اجرایی می شود. بر این اساس هیچ باشگاه وابسته به یوفا نباید 70 درصد از درآمد خود را برای آماده سازی تیم خرج کند که شامل دستمزد، هزینه نقل و انتقالات و کمیسیون به ایجنت ها می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا